Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri

Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri

Bu konumuz özellikle dubleks dairesi olan kişileri ilgilendiren bir konu dubleks dairelerinin merdivenlerine şık aydınlatma fikirleri hazırladık. Dubleks dairesi olanlar bilir karanlıkta üst kata çıkmak zor ve tehlikeli durumlar oluşturabilir. Ama merdiven aydınlatma sistemleriyle bu konuya hem görsellik hemde merdiven aydınlatmasına çözüm bulacaksınız.

Merdiven Aydınlatma

Farklı tarzlarda şık dekoratif uygulanabilen bir çok merdiven aydınlatma modeli bulunmakta duvara gömme aydınlatma, merdiven basamaklarına gömme aydınlatma sitemi yapılabilir. Merdiven tasarımına göre farklı çözümler üretebilirsiniz. Şimdilerde popüler tasarruflu aydınlatma sistemi olan minik ledler kullanabilirsiniz. Montajı kolay aşağıda hazırladığım merdiven aydınlatma modellerinden fikirler edinerek sizde merdivenleriniz için farklı aydınlatma fikirleri alabilirsiniz buyrun galerimize bir göz atalım.

Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 1 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 2 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 3 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 4 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 5 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 6 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 7 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 8 Modern Merdiven Aydınlatma Modelleri 9Boya Badana Yapmaya Karar Verenlerin Yaptığı Hatalar