Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri

Mercan rengi yumuşak ve güzelliği yansıtan özel bir renk tonudur; benimde çok hoşuma giden renk tonları arasındadır kullanıldığı her odaya büyük bir dekoratif etkisi olduğuna inanıyorum. Bu konumda mercan renk tonlarını kullanarak dekore edilen evlerin dekorasyon fikirlerini sunacağım; Gri renk tonları içeren bir oturma odanız varsa, duvarlarınızı mercan rengine boyamak için tereddüt etmeyin, gri ile mükemmel bir kombinasyon oluşturuyor. Bu odayı aydınlatır ve inanılmaz bir dekoratif görünüm sağlar. Eğer oturma odanıza güzel bir renk arayışı içindeyseniz, renkli bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bu harika bir fikir olabilir.
Oturma odanızda beyaz bir kanepe varsa, mercan rengi ve gri minderler ekleyerek çok şık görünüm yakalayabilirsiniz, gri ton bir yatak odanız varsa, mercan renk tonları ile basit dokunuşlar ekleyerek odayı aydınlatabilirsiniz daha çekici ve rahatlatıcı yapacaktır. Mercan rengi minderler ve bir mercan renkli küçük bir puf odaya büyük ambiyans katacaktır.

Mercan Renk Kombinleri

Mercan renginin başka şaşırtıcı renk kombinasyonu bej olduğunu biliyormusunuz. Bej ve mercan rengi mükemmel bir görünüm sağlar gözü rahatlatır. Bir bej kanepe ve mercan rengi ile döşenmiş tekli koltuklar düşünün, mercan perdeler eklerseniz, o zaman kesinlikle rahat ve davetkar bir oturma odası olacaktır.Mavi rengi severler, mercan rengini, mavi ile kombine yapabilir.

Yumuşak bir görünüm için, güzel bir eşleştirme olacaktır, benzer bir renk kombinasyon örneği daha verelim pembe tonları ve mor renk tonlarını mercan renkleri ile kombinasyonunu deneyin. Mercan parlak bir renk olduğundan, az kullanılsa bile, oda üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Hayal gücünüzü hızlandırın ve aşağıdaki örneklerden ilham alarak mercan rengi ile yaşam alanlarınızı canlandırın. Kolay gelsin.

Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 1 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 2 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 3 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 4 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 5 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 6 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 7 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 8 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 9 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 10 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 11 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 12 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 13 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 14 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 15 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 16 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 17 Mercan Renkli Dekorasyon Fikirleri 18