Tarih: 17 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Mavi renklerle oda renkleri

Mavi renklerle oda renkleri

Mavi renklerle oda renkleri

Oda renkleri mekanlarınıza mavi ve mavi tonlar için renkler, sadece yatak odasına değil. Bir çok odanız için kullanabileceğiniz bir renk oldukça popüler oturma odaları için bazı fikirler sunalım ve burada ilginç mavi renkle boyanmış odaları görelim. Mavi tona bağlı olarak hemen hemen her renk ile eşleştirilebilir bir renk. Beyaz veya beyaz desenli duvar kağıtları ile harika görünüyor.
Koyu mavi renk türleri
Koyu mavi renk türleri odaya enerji veriyor. Bunlar, sarı, pembe, kırmızı, yeşil, saf beyaz ve tabii ki ikinci bir renk kombinasyonu olarak hoş bir kontrast sağlar. Koyu mavi renkler odalarınızın biraz karanlık görünmesine sebep olabilir ama açık bir mavi veya desenli duvar kağıtlarıyla koyu maviyi hafifletmek mümkün olabilir.Tek renk koyu mavi aşağıdaki resim gibi görünebilir.
Açık mavi tonları sakinleştirici ve zariftir. Yeşil ya da gri tonlar mavi ile tercih etmek ilginç ve çekici görünüm kazandırabilir. Krem, gri ve beyaz gibi nötr tonlar ile kombine olabilir. Tasarım derinliği eklemek için aynı rengin daha koyu veya parlak renk vurguları ekleyin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.