Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Marshall Boya Hijyen Renkleri

Marshall Boya Hijyen Renkleri

Marshall Boya Hijyen Renkleri

Dekoratif ve modern dekorasyonlar için yenilikçi üretimler yapan boya sektörünün lideri Marshall boyanın tüketicilerine özel benzersiz yeni bir ürün daha üretti:

Antimikrobiyal yapılı HİJYEN BOYA

Avrupa Birliği Kozmetik Direktifleri’ne uygun olduğu belgelerine sahip  HİJYEN BOYA, içerdiği gümüş (Ag+) iyonlarının sağladığı antimikrobiyal özelliği ile temas ettiği yüzeydeki bakterileri kısa sürede öldürmektedir.

Gümüş iyonları, insan ve hayvanlara en ufak bir zarar vermeden duvarlardaki küf ve mantarları 10.000 kat daha fazla engelleyen özeliğine sahiptir. Bu nedenle temizliğin önem verildiği hastane, veteriner, kreş, okul, ilaç fabrikaları ve gıda üretim tesisleri gibi mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Gümüş İyonlu (Ag+) Boya

Dekoratif boya sektörünün lider üreticisi olan ve renklerin modasını evlerinizin dekorasyonuna taşıyan Marshall boya, çevrenin ve insan sağlığının korunması için yenilikçi çözümler üretiyor. Bu yeniliklerin en büyüğü Marshall tarafından boya pazarına kazandırılan yepyeni bir teknoloji: Antimikrobiyal yapılı HİJYEN BOYA.

Bu öncü içeriğe ek olarak HİJYEN; atmosfere verilen Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) açısından Avrupa Birliği normlarının altındadır ve bu nedenle çevre dostu bir üründür. Kokusuzdur, kolay silinebilir, zamanla renk değişimi yapmaz, sararmaz, yüksek kaplama ve iyi yapışma özelliğine sahiptir.

İpek mat, son kat iç cephe boyası olan HİJYEN’in hazır olarak sunulan beş adet renk seçeneği bulunmaktadır:

 Marshall Yeni Boya Renkleri İnceleyin

Kaynak: Marshall

marshal-hijyen-renkleri

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.