Tarih: 17 Ocak 2020 Konu Sayısı: 1386

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Küçük oturma odası dekorasyon fikirleri arıyorsanız, rahat kullanışlı ve davetkar oturma odası dekorasyonu ortaya çıkarmak için güzel küçük mekan tasarımları galerimizde ilham alın.

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri Küçük bir oturma odasını yeniden dekore ederken, oturma odasını daha geniş hissettirmenin en kolay yollarından biri, odayı daha sevimli ve davetkar bir görünüm sağlamak için tasarım planınıza, pastel tonları koymaktır. Daha fazla ilham almak için oturma odası renk şemaları için fikirlerimizi inceleyin.

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

İlk bakışta bile fark etmemiş olabilirsiniz, oturma odalarının duvarlarına herhangi bir uygun yerine gömme dolap yaptırarak depola alanı sıkıntınızı önleyebilirsiniz, dikkatlice  kamufle edilmiş beyaz saklama ünitelerini yaptırabilirsiniz. Kullanıma hazır mutfak duvar dolapları bunun için idealdir; aynı şeyi yapmayı planlıyorsanız, duvara monte edildiğinde her birimin alabileceği maksimum yüke çok dikkat edin  sonra her şeyin kafanızda çökmesini istemezsiniz.

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Büyük bir koltuk, yerine  küçük oturma odasının alanları için en ideal olan küçük köşe koltuk takımları tercih edin. Köşe koltuğunuzu seçerken açık renkleri tercih edin açık renkli koltuklar odanızı daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Koltuk takımı seçerken bu renklerde ilginizi çekebilir pembe, mavi,gri tonları ve leylaklardır. Bu renk tonları küçük bir oturma odasını davetkar hissetmelerini sağlar. Parlak beyazlardan uzak durun ve hafif yeşil tonlarda çok iyi olabilir.

Küçük bir oturma odanız varsa asla yapmamanız gereken ilk şey, çok fazla mobilyayla boğmamak. Bunun yerine, alanın büyüklüğüyle orantılı bir kanepe seçin ve hala daha fazla oturma alanına ihtiyacınız varsa, berjer kullanın Hacimli koltuklardan çok daha az yer kaplarlar ve kolayca yerleri değiştirilebilir.Fazla oturma alanına ihtiyacınız varsa sehpanın altına sokulabilen bu küp tabureler gibi pratik mobilyalar arayın.

küçük oda mobilya
küçük oturma odası dekorasyon
küçük oda dizaynı
küçük oda modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

3 Paylaş
Paylaş3
Tweet
Pin