Küçük Evlerde Kullanılacak En İyi Renkler

Küçük Evlerde Kullanılacak En İyi Renkler

Küçük Evlerde Kullanılacak En İyi Renkler Küçük bir eviniz varsa, daha büyük görünmemesi için sadece beyaz ve bej tonları kullanmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak, evinize dahil edebileceğiniz birden fazla farklı renk vardır, bu da size daha geniş bir oda görüntüsünü verecektir. İşte küçük bir evde kullanabileceğiniz farklı renk seçeneklerini inceleyeceğiz.

küçük evlere uyumlu renk seçimleri

Toprak Renk Tonları

Toprak tonları her boyuttaki oda için mükemmel bir genel renktir. Şık, modaya uygun ve yaşam alanına boyutsal bir özellik katıyor. Bu renk, mutfak, ev ofisi veya oturma odasında bile en iyi şekilde uyum sağlar. Diğer kombin renk seçimleri, diğer ışık tonlarıyla eşleştirmek ve odanın bol miktarda doğal ışığa sahip olmasını sağlamaktır.

küçük evlerde kullanılan renkler

Yeşil Renk Tonları

Yeşilimsi mavi renk sadece kumlu değil, aynı zamanda klasik. Renk her zaman artı bir çok farklı tonlar ile iyi uyum sağlar, dikkat çekici kontrast için cesur, zengin tonlarla eşleştirin. Bu gölge fuaye, mutfak, misafir ve yatak odasında iyi görünür.

küçük yatak odası renk seçimi

Koyu kahve ve çukulata renkleri en iyi gri renk tonları ile iyi kombinasyon sağlar. Renk, zenginlik ve boyut ekleyen bir komut tonudur. Bu renkle çalışmanın anahtarı, krem ​​rengi daha yumuşak tonlarla eşleştirmektir. Ek olarak, bu rengi sadece en iyi sonuç için bir vurgu duvarında kullanın. Bu renk kütüphane alanı ve hatta oturma odası için idealdir.

ufak ev için renk tonları

Bir eve pastel mavi tonlarını uygulamak odaya ferahlık kazandırır oldukça güzel renk, içerdiği herhangi bir alanda dikkat çekici durur.

küçük ev renk seçimleri

ufak ev duvar renk seçimi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

2 Shares
Share2
Tweet
Pin