Tarih: 13 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Küçük Evlerde Fonksiyonel Mobilyalarla Çalışma Ortamı

Küçük Evlerde Fonksiyonel Mobilyalarla Çalışma Ortamı

Küçük Evlerde Fonksiyonel Mobilyalarla Çalışma Ortamı

Ufak ve küçük evlerde kullanışlı fonksiyonel mobilya fikirlerine ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız mobilya fikirlerini çok beğeneceksiniz. Fonksiyonel mobilyalar küçük evlerde bir çalışma alanı düzenlemek için en iyi yoldur. Aynı anda birçok amaca hizmet eden mobilyalar ufak evlerde yerden tasarrufun en etkili yoludur.

duvara-montali-calisma-masasi

Duvara masa ve dolabı montalanan ayaksız tasarlanan dar alanlar için etkili çözüm çalışma masası modeli

Küçük Evlerde Fonksiyonel Mobilyalarla Çalışma Ortamı

Çalışma ortamı için tüm ihtiyaçları karşılayacak özellikleri üzerinde taşıyan mobilya modeli tek kişilik yatağın arkasına entegre edilmiş ve depolama için ihtiyaç duyulan dolap sistemi ile fonksiyonel bir tasarım…

fonksiyonel-leptop-masasi
Dizüstü bilgisayar masası, yazıcı veya diğer eşyalarınızı depolamanıza yarayacak dolap sistemi küçük bir alan için mükemmel bir çözümdür. Kullanımı çok rahat açılabilen üst kısmını dilerseniz yükselterek ayarlanabilir.
dolap-modeli-laptop-dolabi
Ahşap dolaplı bir kapak sayesinde masaya dönüşmesi farklı depolama için çekmece sistemi kullanım dışında sade bir dolap görüntüsü basit ama etkili bir çözüm sunuyor…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Süleyman dedi ki:

    Küçük ev dekorasyonlarının en büyük sorunu mobilya bulmak mobilyalar büyük geliyor fakat şimdilerde dairelerin küçülmesi tasarımcıları fonksiyonel mobilya çözümleri bulmaya yönelik gelişmekte benim evimde küçük fakat fonksiyonel mobilyalar ile bu sorunu ortadan kaldırdım. Daha ferah ve geniş alanlar oluşturdum.