Küçük Evinizi Daha Kullanışlı Tasarlama

1 Paylaşımlar

Küçük Evinizi Daha Kullanışlı Tasarlama Daha küçük bir yere taşınıyorsanız, küçük evinizi daha kullanışlı tasarlama tüm eşyalarınızı sığdırmak için yeterli alan olmadığından endişelenebilirsiniz. Daha küçük bir alana taşınmak zor olsa da, alanı en üst düzey kullanım koşullarına çıkarmak ve yeni evinizin rahat olmasını sağlamak için yollar vardır. Burada, yeni evinizde alanı en üst düzeyde kullanım ve dekore etmenin en iyi yollarını keşfedeceksiniz.

TV’nizi Duvara Monte Etmeyi Düşünün

Oturma odasındaki alanı en üst düzeye çıkarmak için harika bir yol , TV’yi duvara monte etmektir . Yeni LCD TV modellerinin çoğunu duvara monte etme özelliklerine sahiptir.Bu ipucu şaşırtıcı miktarda alan tasarrufu sağlar. TV ünitelerini ortadan kaldırdığınızda, çok daha fazla yer tasarrufu sağlayacak ve odaya daha geniş bir his yaratacaktır.

Çekyat Kullanın

Bir misafir odası yoksa, bir çekyat büyük fonksiyonel kullanım sağlayan kanepelerdir. Hem oturma hemde misafirlerinize yatmak için alan sağlayacak kullanışlı ve yer kaplamayan mobilyalardır. Bir çok farklı tasarımları vardır. Ve bazıları gerçek bir yataktan bile daha rahattırlar! Gördüğünüz gibi, evdeki alanı en üst düzeye çıkarmak için oldukça zekice yollar var. Ne kadar alana sahip olursanız olun, her zaman olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olabilecek bir ipucu vardır.

küçük ev mobilya ve dekorasyon fikirleri

1 Paylaşımlar

Bir cevap yazın