Tarih: 16 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1495

Küçük daire dekorasyon düzeni

Küçük daire dekorasyon düzeni

Küçük Daire Dekorasyon Düzeni

Küçük daireleri dekore etmek için dekorasyon ip uçları. Küçük dairelerin en önemli sorunu küçük olduğundan dolayı depolama alanı, acil bir konudur. Gömme dolaplar depolama alanı için en iyi çözüm yoludur. Ama bazı küçük daireler için şık tasarım çözümleri. Mobilya ve diğer aksesuarları seçmeden önce dikkate alınacak şeyler vardır.

Küçük bir daire olduğundan daha büyük görünmesi için beyaz renk kullanımı iyi bir renk seçimi olacaktır. Krem ve sarı tonlar da ışığı yansıtmak açısından oda daha sıcak ve rahat görünmesi için kullanılabilir.

Mobilyaları ufak ve fonksiyonel seçin minimalist bir şekle sahip daire stilinize uyacak mobilya tarzlarını tercih edin. Hem modern hemde şık yumuşak çizgiler taşıyan mobilya ve aksesuarlar tercih edin. Örneğin, yuvarlak kabarık ama ince yapılı mobilyalar, odalarınızı derli toplu görünmesini sağlayacak.

Mutfak Aletleri Boyutları

Mutfak eşyalarınızı daha minyon ve yer kaplamayan boyutlarda seçin. Beyaz eşyaların küçük boyutlu olan ve minyon modellerini tercih ederek yer kazanılabilir.

Aynalar ve yansıtıcılar

Aynalar ve yansıtıcı yüzeyler dairenizin daha büyük gözükmesini sağlayacak. Odalarınızın duvarlarına koyacağınız aynalar odaların olduğundan daha büyük gözükmesini için en iyi etken olacak. Odalar arasında cam kapılar geniş görünmesini sağladığı gibi açık ve aydınlık görünmesine sebep olacak.

kucuk-daire-dizayni kucuk-daire-dekorasyon-modeli

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.