Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri

Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri

Daireniz ne kadar küçük olursa olsun doğru renk seçimi,doğru mobilya seçimi ile nasıl küçük dairenizi dekore edebilirsiniz fikrini size sunacağım. Küçük evde yaşamak zorda görünsede fonksiyonel mobilyalar ve yaşam alanına uygun seçilen eşyalar ile sevimli ve rahat yaşanacak ortamlara dönüştürülebilir. Küçük evlerde genelde kullanılan dekorasyon stili oturma alanı ile birleşik yemek alanları bir arada dekore edilerek kullanılan dekorasyon stilleridir.

Bu tarz dekorasyon stilide küçük evler için ideal bir dekorasyon sistemidir. Aşağıda vereceğim küçük daire dekorasyonu aynı bu tarz dekorasyona sahip ana yaşam alanı, küçük bir mutfak, yemek alanı ve oturma odası bir bütün birbirine, bağlı  büyük boy bir duvar saati ve  evde özel alanlar şunlardır yatak odası ve bir deniz teması ve küçük oyun alanı ile çocuk odası dekorasyonundan oluşuyor.

İkinci daire dekorasyonu tasarım açısından daha büyükmüş havası kazandırılmış 28 metrekarelik bu dairede göreceğiniz dekorasyon stili ile daha büyük görünüyor gibi olsada çok küçük sütüdyo daire, dairede küçük bir oturma odası, mutfak, geniş depolama alanı ve olan yatak odası Nötr renk paleti ile dar alanın daha geniş ve ferah görünmesi dağlanmış daha rahat hissettiriyor. Sizde küçük dairenizin dekorasyonu için fikirler alın buyrun inceleyin.

Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri 1 Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri Küçük Ama Sevimli Daire Dekorasyon Fikirleri

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir