Tarih: 20 Haziran 2019 Konu Sayısı: 1471

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri

  • 9 Kasım 2017
  • 182 kez görüntülendi

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri

Fonksiyonel yatak modelleri küçük alanlar için ideal ve kullanışlı tasarımlardır. Çoğunlukla duvarda bir dolap içinden fonksiyonel olarak çıkan yatak olarak bilinen bu küçük yatak odaları için müthiş bir özelliktir. Konforunuzdan ödün vermeksizin yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, çok daha fazla esneklik var ve oda gece dinlendirici günün geri kalanında davetkar bir ev ofisi veya yaşam alanı olabiliyor.

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 1

Çok az çabayla ve yalnızca birkaç saniye içinde tüm yatak duvarda kaybolur ve kalan tek şey çok daha geniş bir oda ve sadece görünen bir dolap kalır.

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 2

Daha da iyisi, yatak ortadan kaybolduktan sonra açığa çıkan ve gün boyunca kullanılabilir bir kanepe odaya oturma imkânı sunuyor.

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 3Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 4

Düşündüğünüz zaman, küçük bir odanız ya da ferah bir odanızın olması önemli değil. Bir ilave fonksiyonel bir şekilde ortaya çıkan yatak, rahatsız edici olamaz; öyle ki fonksiyonel yatak, küçük bir alan için ve gelen misafirleri kolayca ağırlamanız için oda için gerçekten iyi bir seçimdir.

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 5

Bu, mobilya parçalarının çok ilginç bir şekilde eşleştirilmesi. Yatak, duvar ünitesine mükemmel uyum sağlar ve küçük bir kanepe ortaya çıkar.

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 6

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 7

Fonksiyonel yatak, oda için çok amaçlı bir dekor yaratma imkanı verir. Örneğin, oda veya ev ofisi olarak tasarlanabilir ve fonksiyonel bir şekilde dolapta yatağınızı gizleyebilirsiniz.

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 8

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 9 Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 10 Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 11 Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri 12

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.