Tarih: 11 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri

Küçük Alanlar İçin Fonksiyonel Yatak Modelleri

Fonksiyonel yatak modelleri küçük alanlar için ideal ve kullanışlı tasarımlardır. Çoğunlukla duvarda bir dolap içinden fonksiyonel olarak çıkan yatak olarak bilinen bu küçük yatak odaları için müthiş bir özelliktir. Konforunuzdan ödün vermeksizin yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, çok daha fazla esneklik var ve oda gece dinlendirici günün geri kalanında davetkar bir ev ofisi veya yaşam alanı olabiliyor.

Çok az çabayla ve yalnızca birkaç saniye içinde tüm yatak duvarda kaybolur ve kalan tek şey çok daha geniş bir oda ve sadece görünen bir dolap kalır.

Daha da iyisi, yatak ortadan kaybolduktan sonra açığa çıkan ve gün boyunca kullanılabilir bir kanepe odaya oturma imkânı sunuyor.

Düşündüğünüz zaman, küçük bir odanız ya da ferah bir odanızın olması önemli değil. Bir ilave fonksiyonel bir şekilde ortaya çıkan yatak, rahatsız edici olamaz; öyle ki fonksiyonel yatak, küçük bir alan için ve gelen misafirleri kolayca ağırlamanız için oda için gerçekten iyi bir seçimdir.

Bu, mobilya parçalarının çok ilginç bir şekilde eşleştirilmesi. Yatak, duvar ünitesine mükemmel uyum sağlar ve küçük bir kanepe ortaya çıkar.

Fonksiyonel yatak, oda için çok amaçlı bir dekor yaratma imkanı verir. Örneğin, oda veya ev ofisi olarak tasarlanabilir ve fonksiyonel bir şekilde dolapta yatağınızı gizleyebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.