Kapat

Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı

Anasayfa Dekorasyon Fikirleri Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı
Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 1

Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı

Şimdilerde genç olsun yaşlı olsun herkesin büyük kentlerin karmaşasından kalabalığından sıkıldığını ve sakin yerlerde yaşamak istediğini duymuşsunuzdur. İşte bu karmaşadan sıkılıp ve kendilerine farklı bir dünya kuran Her şeyden uzaklaşan aşağıda galerimizde inceleyeceğiniz. Özel bir adaya yerleşen bir ailenin yaşam alanını ziyaret edeceğiz.

Lüks Yazlık Ev Dekorasyonu

Bu lüks yazlık villayı yaptıran ve yaşamaya başlayan; İsveçte Grötskär Adası’nda yer alan sade ama sanatsal bir tarzda inşa edilmiş. evin, 5 yatak odası ve 4 banyo ile 2,152 kare olarak tasarlanan evin konumuna, dekorasyonuna ve bulunduğu ortamına bayılacaksınız. Keşke bizde böyle bir yerde sakin bir hayat sürdürsek diyeceksiniz. Evi tavandan tabana kadar cam çerçeveden geniş bir alanı her yerden görünmesi için tasarlanmış, denize girmek ve deniz havasına almak veya gün batımını izlemek için balkon ve terası vardır. Şimdi evin iç dekorasyonunu ve doğal ortamını galerimizden inceleyelim.

Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 2 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 3 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 4 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 5 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 6 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 7 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 8 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 9 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 10 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 11 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 12 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 13 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 14 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 15 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 16 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 17 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 18 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 19 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 20 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 21 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 22 Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı 23