Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı

Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı

Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı Şimdilerde genç olsun yaşlı olsun herkesin büyük kentlerin karmaşasından kalabalığından sıkıldığını ve sakin yerlerde yaşamak istediğini duymuşsunuzdur. İşte bu karmaşadan sıkılıp ve kendilerine farklı bir dünya kuran Her şeyden uzaklaşan aşağıda galerimizde inceleyeceğiniz. Özel bir adaya yerleşen bir ailenin yaşam alanını ziyaret edeceğiz.

Lüks Yazlık Ev Dekorasyonu

Bu lüks yazlık villayı yaptıran ve yaşamaya başlayan; İsveçte Grötskär Adası’nda yer alan sade ama sanatsal bir tarzda inşa edilmiş. evin, 5 yatak odası ve 4 banyo ile 2,152 kare olarak tasarlanan evin konumuna, dekorasyonuna ve bulunduğu ortamına bayılacaksınız. Keşke bizde böyle bir yerde sakin bir hayat sürdürsek diyeceksiniz. Evi tavandan tabana kadar cam çerçeveden geniş bir alanı her yerden görünmesi için tasarlanmış, denize girmek ve deniz havasına almak veya gün batımını izlemek için balkon ve terası vardır. Şimdi evin iç dekorasyonunu ve doğal ortamını galerimizden inceleyelim.

ada üzerinde ev tasarımı adada modern ev dekorasyon ada üzerinde ev tasarımı dekoratif lüks ev dekorasyon modern lüks ev dekorasyon değişik tasarım ev dekorasyon lüks ev tasarım dekorasyonları ev dekorasyonları ada içinde lüks ev tasarımı ev tasarımları lüks dekorasyonlu ev ada üzerinde modern lüks ev lüks ev düzeni ada üzerinde modern lüks ev dekorasyon modern ev iç tasarım ilginç tasarımlı ada üzerinde ev ada üzerinde lüks ev mutfak dekorasyonu ada üzerinde çocuk odası dekorasyon ada üzerinde banyo tasarımı ada üzerinde ev dekorasyon

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

1 Paylaş
Paylaş1
Tweet
Pin