Bizimle iletişime geçin

Dekorasyon Fikirleri

Küçük Ada Üzerinde Modern Lüks Ev Tasarımı

Yayın Zamanı

Tarih

Şimdilerde genç olsun yaşlı olsun herkesin büyük kentlerin karmaşasından kalabalığından sıkıldığını ve sakin yerlerde yaşamak istediğini duymuşsunuzdur. İşte bu karmaşadan sıkılıp ve kendilerine farklı bir dünya kuran Her şeyden uzaklaşan aşağıda galerimizde inceleyeceğiniz özel bir adaya yerleşen bir ailenin yaşam alanını ziyaret edeceğiz.

Lüks Yazlık Ev Dekorasyonu

Bu lüks yazlık villayı yaptıran ve yaşamaya başlayan; İsveçte Grötskär Adası’nda yer alan sade ama sanatsal bir tarzda inşa edilmiş. evin, 5 yatak odası ve 4 banyo ile 2,152 kare olarak tasarlanan evin konumuna, dekorasyonu na ve bulunduğu ortamına bayılacaksınız. Keşke bizde böyle bir yerde sakin bir hayat sürdürsek diyeceksiniz. Evi tavandan tabana kadar cam çerçeveden geniş bir alanı her yerden görünmesi için tasarlanmış, denize girmek ve deniz havasına almak veya günbatımını izlemek için balkon ve terası vardır. Şimdi evin iç dekorasyonunu ve doğal ortmını galerimizden inceleyelim.

ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa-dekorasyonu  ada-uzerinde-luks-villa-mimarisi ada-uzerinde-luks-villa
ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa
ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa
ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa ada-uzerinde-luks-villa

Bu Konular İlginizi Çeker Mi ? lettogrand-yatakbasi
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Popüler Konular