Tarih: 19 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri

Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri

Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri

Kız çocuğunuzun odasını zarif ve görsel hale getirmek için perdelerinde farklı harika dekorasyon stilleri uygulayarak odaya daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Kızınızın yatak odasında tarzı değiştirmek ve odayı geliştirmek için, önemli dekorasyon unsurlarından biride penceredir. Odayı ilgi çekici ve şık yapmak istiyorsanız pencere perdelerini asla ihmal etmeyin. Odayı çarpıcı ve canlı renkler ile dekore ettiyseniz çok güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kız yatak odasında kullanılan tema ile pencere perdeleri için tarzına uygun kombinasyon renkleri veya desenleri sağlanması gerekir.

Çoğu kız çocuğu feminen tarzı seviyor. Bunu renklerle, aksesuar ve mobilya parçaları ile kadınsı bir görünümü sağlayabilirsiniz belirli bir tema seçebilirsiniz. Mesela prenses temalı gibi, daha fazla ilgi çekicilik katmak için bir perde alışverişi yapabilirsiniz. Duvarlar pembe, boyalı ise beyaz perde harika. Oda eski püskü şık görünmüyorsa pileli perde tasarımı düşünebilirsiniz. Süslü perde alana güzellik ve geleneksel kız odası etkisini artırabilir. Odaya modern bir duygu katmak istediğiniz zaman, siyah ve beyaz renk seçimi ile kızınızın yatak odasını dekore edebilirsiniz.

Dekorasyona daha çarpıcı aksan eklemek isterseniz üçlü renk kombinasyonları seçebilirsiniz. Örneğin, çarpıcı mavi, limon yeşil ve pembe seçebilirsiniz. Üç renkli perde, yatak, abajur ve halı gibi aksesuarlarda uygulamak güzel olur. Perdenin, boyu pencerenin alt yarısına kadar olabilir. Bu güneş ışığını odaya girmesini sağlar.Kızınızın odasına perdeleri için renk örnekleri verecek olursak beyaz, kahverengi, krem ​​veya bej renkli hafif kumaş ile tasarlanmış modeller seçebilirsiniz.

Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri Kız Çocuk Odası Perde Fikirleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.