İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu

İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu

İsitkbal mobilyanın yeni tasarım İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu hazırladığımız galerimiz halı araştırması yapan okuyucularımızın beğeneceği yenilikçi tarzlarda, modern ve renkli tasarım çizgilerinden oluşuyor.
İstikbal mobilyanın Yenilikçi, modern ve son teknoloji ile üretilen halıları evinize renkleri ve desenleriyle şıklık katacak, StressFree özelliği ile vücudunuzdaki negatif elektriği alarak, stresin azalmasına yardımcı olacak teknolojiye sahip. Brillant halı koleksiyonunda renkler ve desenler kış aylarında evinize baharın yazın hissini verecek renk kombinasyonlarından ve geometrik şık tasarım çizgileri yansıtıyor. Dilerseniz galerimizden halı desen ve renklerini inceleyerek sizde yaşam alanlarınızın dekorasyonuna uyum sağlayacak halı rengini ve desenini beğenin.

İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 1 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 2 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 3 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 4 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 5 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 6 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 7 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 8 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 9 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 10 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 11 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 12 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 13 İstikbal Brilliant Serisi Halı Koleksiyonu 14