Tarih: 20 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1404

İlgi Çekici Dekoratif Duvar Kağıt Modelleri

İlgi Çekici Dekoratif Duvar Kağıt Modelleri

İlgi Çekici Dekoratif Duvar Kağıt Modelleri Glamora firmasının iç dekorasyon için yeni bir kavram dijital vinil duvar kaplamaları tasarlayan ve üreten bir firma, İç tasarımda grafik görsellik ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış müşterilerinin beğeni ve tercihlerini yansıtabilir özgün tasarımlar geliştiren firmanın yenilikçi farklı tasarım duvar kağıt modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Duvar kağıdı modellerinde çok yönlü yaratıcı tasarımları, yeni bir görsel kimlik oluşturmak benzersiz bir görünüm yaratmak ya da sadece iç mekanlar için dekoratiflik eklemek için ideal bir çözümdür.

Desenli Duvar Kağıt Desenleri

Glamora duvar kağıtlarındaki diğer duvar kağıtları arasındaki fark Standart ölçüde olmamaları, kataloğunda tüm tasarımlar alana mükemmel uyum ve oda ve eşyalar ve renkleri ile renk uyumu bulmak için özel tasarlanmıştır. Duvarların ölçüsüne göre özel olarak üretilen, estetiği pano halinde üretilmiş büyük desenler ile sunan Glamora duvar kağıtları HD Group’un distribütörlüğü ile Türkiye’de.Glamora de ( fotoğraf veya grafik ) kapsayan görüntüleri duvar kağıdı haline dönüştürmektedir, veya müşterilerinin isteklerine göre yeni tasarımlar oluşturabilmektedir.
Simülasyonlar ile ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlenmesini kolaylaştırmak amacıyla , uygulama öncesi , görüntülemek mümkün grafik çözümler sağlar.Glamora yeni tasarım vinil alt kısımı elyaflı dijital baskının son teknolojisinin kullanıldığı duvar kağıdı desenlerini galerimizden inceleyin.

duvar kağıt desenleri
desenli duvar kağıt modelleri
dekoratif desenli duvar kağıtları
renkli desenli duvar kağıt
duvar kağıt modelleri
geometrik desenli duvar kağıt desenleri
resim baskılı duvar kağıt modelleri
pembe resim baskılı duvar kağıt
bambu desenli duvar kağıt
0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.