Tarih: 23 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1480

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları

  • 4 Eylül 2017
  • 2.065 kez görüntülendi

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları

Sadece iki farklı renk boya kombinasyonu ile odanızı daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Odanızın ihtiyacına uygun renk oyunları ile şaşırtıcı sonuçlar elde etmeniz mümkün. Bu boya kombinasyonunu yaparken odanın mobilya renk uyumunu da göz önünde bulundurun. Boyamaya karar verdiğiniz odanın ilk önce renk seçimini yapın. Bunun için internet’ten bir çok renk seçenekleri bulmanız mümkün Odanızın daha geniş, uzun ve ferah görünmesinin yolu seçeceğiniz boya renginden ve boya tekniklerine bağlı olduğunu unutmayın. Farklı birbirine uyumlu renk seçeneklerini uygulayacağınız yeri doğru uygulanacak yeri seçerek odanın görünümünü baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Aşağıda hazırladığımız oda renk kombinlerini inceleyerek sizde boyamak istediğiniz oda için boyama tekniklerinden fikirler edinebilirsiniz.

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 1

Modern dekore edilmiş odalarda çok tercih edilen renk tonu mor,fuşya rengi ile kombine edebileceğiniz iki renk var ve bu renk tonunu en etkili gösteren gri ve mat siyah çok uyumlu bir üçlü olacaktır.

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 2

Gri ile kırık beyaz,mat mavi ve küf yeşilini dörtlü kombine oluşturabilirsiniz.

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 3 İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 4 İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 5 İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 6 İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 7 İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları 8

1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.