Tarih: 09 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları

İki Ve Üç Renk Kombinasyonu İle Oda Dekorasyonları Sadece iki farklı renk boya kombinasyonu ile odanızı daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Odanızın ihtiyacına uygun renk oyunları ile şaşırtıcı sonuçlar elde etmeniz mümkün. Bu boya kombinasyonunu yaparken odanın mobilya renk uyumunu da göz önünde bulundurun.

Uyumlu Renklerle Kombine Boyama Fikirleri

Boyamaya karar verdiğiniz odanın ilk önce renk seçimini yapın. Bunun için internet’ten bir çok renk seçenekleri bulmanız mümkün Odanızın daha geniş, uzun ve ferah görünmesinin yolu seçeceğiniz boya renginden ve boya tekniklerine bağlı olduğunu unutmayın. Farklı birbirine uyumlu renk seçeneklerini uygulayacağınız yeri doğru uygulanacak yeri seçerek odanın görünümünü baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Aşağıda hazırladığımız oda renk kombinlerini inceleyerek sizde boyamak istediğiniz oda için boyama tekniklerinden fikirler edinebilirsiniz.

iki renk kombinasyonlu dekorasyon

Modern dekore edilmiş odalarda çok tercih edilen renk tonu mor,fuşya rengi ile kombine edebileceğiniz iki renk var ve bu renk tonunu en etkili gösteren gri ve mat siyah çok uyumlu bir üçlü olacaktır.

renk kombinasyon uygulama

Gri ile kırık beyaz,mat mavi ve küf yeşilini dörtlü kombine oluşturabilirsiniz.

çift rekli oda boyama
iki renkli oda boyamaları
iki renkli oda boyama
uyumlu renkli iki renkli boyama
çift renkli oda boyama örnekleri
dekoratif renkli boyama

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.