Tarih: 03 Aralık 2020 Konu Sayısı: 1416

Her Zaman İşe Yarayan Renk Kombinleri

Her Zaman İşe Yarayan Renk Kombinleri

Her zaman işe yarayan renk kombinleri

Bir renk şemasına karar veremiyor musunuz? Hem zamansız hem de canlı görünüm hissettiren bir oda için bu kusursuz paletlerden birini seçin. Her zaman işe yarayan renk kombinleri renk, evinizdeki her oda için anında bir ruh hali yaratmanın en kolay ve en etkili yoludur. Doğru anlarsan, kazananı kazanabilirsin. Her zaman işe yarayacak bu 6 renk şemasına bir göz atın.

Art Deco Renk Kombinleri

Monokrom ile temellere geri dönün. İki tonlu eski tarzın modası Art Deco tarzına, zarif ve şık 1990’lara kadar, bu yaşlanmayan tema zamanın ötesine geçiyor. Siyah ve beyaz, dokular ve renklerin kolay tanıtılmasını ve bir odayı koordine etmenin başarılı bir yolunu sağlayan, çarpıcı olduğu kadar pratiktir. Aynı zamanda inanılmaz derecede uyumlu bir seçenektir.

Renk Kombinleri
Renk Kombinleri
Renk Kombinleri

Soluk pastel

Pastel renkler sadece ilkbaharda işe yarayacağını düşünseniz de, bu yumuşak tonlar evinizi tüm yıl boyunca hafif ve havadar hissettirmek için harikadır.

Renk Kombinleri
Mavi ve yeşil

Bu organik renk kombinasyonu işaretini doğadan alıyor ve doğru yapıldığında inanılmaz görünebilir. Bunların tamamlayıcı renkler olmadığını takdir etsek de, iki tonun bir arada kullanılması uyumlu bir düzen yaratacaktır. Okyanustan esinlenen yeşil ve su tonları, çarpıcı bir kıyı hissi için zengin gök mavisi ile birleşiyor.

Renk Kombinleri

Pembe ve beyaz

Zaten pembe düşünmenin zamanı geldi – ya da yine de pembeyi yeniden düşünün. Narin pembe, romantik bir his için mükemmel olan zarif bir renk tonudur. Altındaki bej tonları, çok kız renk tonu gibi görünmesini önler ve duvarlarda ve mobilyalarda beyazla eşleştirildiğinde şık ve sofistike görünür.

Renk Kombinleri

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.