Filli Boya Yeni Sezon Dokulu Duvar Boya Renkleri

Filli Boya Yeni Sezon Dokulu Duvar Boya Renkleri 1

Filli Boya Yeni Sezon Dokulu Duvar Boya Renkleri

Her önemli ve farklı konuda etkili reklamları ile farkındalık yaratan geçen günlerde Filli Boya’dan tüyleri diken diken eden kadınlar günü için hazırlattığı tv reklamı bir çok kadın tarafından çok beğenildi. Bizde Filli boyanın bu anlamlı reklamından dolayı Dekorasyonbilgisi olarak tebrik ediyoruz.

Şimdilerde duvar boya dekorasyonunda ev ve iş yerlerinde çok popüler olan duvarlara dikkat çekici ve farklı görünüm kazandıran Filli boya dokulu boya tonlarını sizin için araştırdık. Bu sezon yaşam alanlarınızda veya iş yerlerinizin duvarlarında alışılmışın dışında bir görünüm için dokulu duvar boya rengi kullanmaya ne dersiniz.? Filli boya’nın dokulu boyası, zengin model ve renk seçeneğinden oluşuyor. Alpina inci dokulu, Alpina dalga dokulu, Alpina kumlu dokulu gibi doku modellerinden ve yüzlerce renk seçeneğinden oluşuyor. Hazırladığımız galeriden dokulu duvar boya renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Filli Boya istihdamı ve fırsat eşitliğini desteklemek amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve İŞKUR’un katkılarıyla başlattığı Filli Kadın Usta adaylarına destek amaçlı projeleri bulunmaktadır.

Filli Kadın Boya Usta adayları için bilgi ve başvuru nasıl yapılır.

Bulundukları ildeki İŞKUR İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezleri ya da

Filli Boya Bölge Temsilcilikleri / Filli Boya Çağrı Merkezi (444 1 222) ile iletişime geçerek kolayca sonuca ulaşabiliyor.

Projeye dahil olan adaylar, yine kendi şehirlerinde bulunan merkezlerde detaylı eğitimlerden geçerek, boyacılık mesleğini a’dan z’ye öğreniyor.

Eğitim sonunda girecekleri İnşaat Boyacılığı Mesleki Yeterlilik Sınavı’nda başarılı olanlar, alacakları Mesleki Yeterlilik Belgesi alarak kadın istisdamına katkıda bulunmaktadır.

Kaynak: www.filliboya.com

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir