Filli Boya Boya Renk Katoloğu

0 Paylaşımlar

Filli Boya Boya Renk Katoloğu

Filli boyanın yeni sezon cloratıon renk katoloğu bu sene canlı ve göz alıcı renk tonlarıyla dolu mekâlarınızın canlılığını filli boyanın hazırladığı renk tonlarıyla arttıracaksınız.

filli-boya-2013-2014-renk-katologu-prismatic

Prismatik Renk Katoloğu

İş yerleri ve evler için motivasyonu arttırıcı renk tonlarından oluşmakta ikili ve üçlü renk kombinasyonlarıyla çok dikkat çekici ve şık durmakta özellikle gençleri odaları için çok canlı dinamizimi ve odanın enerjisini arttıracak…

filli-boya-2013-2014-renk-katologu-Qats

Qatsi Renk Katoloğu

Stüdyolar sal0nlar showroomlar vurgulanması istenilen mekanlarda çok şık duracak renk tonları bulunmakta derin kızıl ve acı kahve renk tonları güneye bakan mekanlara sıcaklık getirecektir. Sedef renginin parlaklığı, taş rengi, kugu beyazı ekru renkleri güney cepheli mekanlara sıcaklık katacak renk tonlarıdır.

filli-boya-2013-2014-renk-katologu-wabi

Wabi Renk Katoloğu

Yaşam alanlarına uygulanması mekâna doğallık ve çok şık uyum getirecek renk tonları içermekte butik oteller showroomlar ve mağaza vitrinlerinde vede evlerin hol ve girişlerine davetkar ve misafirperver yaklaşımı katacak renk tonlarından oluşmakta.

filli-boya-aurora-renkleri-crop1

Aurora Renk Katoloğu

Açık renkler hem birbirleriyle hemde koyu tonlarla uyum sağlayacak bu iki ve üç rengi bir arada kullanmak mekâna canlılık ve dikkat çekicilik katacaktır…

filli-boya-2013-renk-katologu-filafil

Filafil Renk Katoloğu

Ağır başlılık ve aydınlık konfor duygusu için hazırlanmış renk tonlarından oluşmakta bir çok mekân için uyumlu renk tonları bulunmakta.

Kaynak Filli Boya

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın