Tarih: 03 Aralık 2020 Konu Sayısı: 1416

Farklı Tasarım Çizgileri Taşıyan Şömine Modelleri

Farklı Tasarım Çizgileri Taşıyan Şömine Modelleri

Farklı Tasarım Çizgileri Taşıyan Şömine Modelleri Kışın soğuk günlerinde tatil gününüzde şöminenizin önünde rahat bir kanepeye bir battaniyeyle uzanarak vakit geçirmekten daha iyi bir şey var mı? Oturma odanıza dekoratif bir şömine yaptırmayı düşünüyorsanız. Şimdilerde oturma odası dekorasyonunda çok popüler olan şömine modellerini incelemelisiniz. Şık mermerden rustik şıklığa, her zevke ve dekorasyona uygun bir şömine modeli var. İşte evinizin dekorasyonunu farklı boyutlara taşımanız için bir kaç şömine fikirleri.

Doğal Tuğla Tasarımlı Şömine Modeli

Doğal taş tuğla görünümü ev duvar dekorasyonlarında bu sezon çok popüler bu dekorasyon stili şöminede kullanılarak tasarlanmaktadır. Daha rustik ve doğal bir görünüm kazandıran tuğlalar şömine tasarımına farklı ve doğal görünüm kazandıracaktır.

Doğal Mermer Tasarımlı Şömine Modeli

Dekorasyonlarda mermerden daha klasik bir şey var mı? Mermer evin banyolarında ve koridorlarında kullanılmakta şöminede neden kullanılmasın çok şık ve çekici göründüğünü yukardaki şömine tasarımında göreceksiniz. Şöminenizin bir parçası olarak siyah-beyaz mermerin olması odaya modernlik ve çok şık bir görünüm kazandıracaktır.

Siyah Tuğla Tasarımlı Şömine Modeli

Siyah, tonu, ev dekorasyonlarında çok fazla kullanılmasada aslında eşleştirildiğine bağlı olarak, şık, zarif ve hatta çok modern görünen renk tonlarından biridir. Dekorasyona bir ağırlık ve dikkat çekicilik kazandırmaktadır. Ayrıca, siyah bir şömine tasarım fikri, evinize eşsiz bir görünüm kazandırmak için mükemmel bir anlam ifade eder.

Gazlı modern şömine modelleri

Modern Şömine Modeli

Evinizde baca olmasından dolayı eski doğal odunla yanan şömine yaptıramıyorsanız. Şimdilerde modern şömine tasarımlarıda çok popüler eski şöminelere göre daha sorunsuz temiz kullanım sağlayan gazla çalışan şömineler modern şöminelerde odanıza çok şık modern şömine havası katmakta uygun bir duvarınıza istediğiniz ölçülerde olabilen modern şömineyi beyaz bir dekorasyona sahip odada çok çekici ve modern görünüyor.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.