Tarih: 19 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1478

Evinizin Zeminlerine Parke Seçimi

  • 14 Haziran 2014
  • 1.623 kez görüntülendi

Evinizin Zeminlerine Parke Seçimi

Evlerimizin girişleri (Antreleri) evlerimize gelenlere ilk izlenimi bırakacak en önemli yerdir.Buraya parke seçiminde çok dikkatli olmalıyız. Evinizin Zeminlerine Parke Seçimi Karanlık olan Antrelere genellikle açık renklerde duvar boyası veya açık renklerde duvar kağıtları kullanmalıyız. Parke seçiminde özellikle kullanıcıları en çok zorlayan renk seçimi size önereceğimiz renk tonlarını düşünebilirsiniz en çok tercih edilen parke renklerinden olan akçaağaç, kayın gibi açık tonlarda ve doğal ahşapsı görnümleriyle bu parke renklerini anternizde ve holünüzde düşünebilirsiniz görsel güzellik ve aydınlık bir hava verecektir.
Evinizin Zeminlerine Parke Seçimi 1

Yatak odası

Yatak odaları dinlenme ve sakinleşme yerleridir.Stresi azaltacak sakinleştirici renklerdeki beyaz kayın,akçabeyazı parkeler tercih ediniz.

Evinizin Zeminlerine Parke Seçimi 2

Salon

Salonlarımıza egzotik çok farklı güzellikler yaratmak için farklı döşeme şekli kombinayonlarda parke seçebilirsiniz. Doğal ahşap görünümlü veya gerçek ahşap olan lamine ve masif parkeler seçmelisiniz salonlarımızada açık renk olarak akçaağaç daha ağır hava yaratmak içinde açık ve koyu merbau renklerindeki parkeleri kullanbilirsiniz.

Evinizin Zeminlerine Parke Seçimi 3

Ofislerinize

işyerlerinize iş ortamına uygun kahve ve bej tonlarını öncelikle kullanmayı tercih edebilirsiniz.Koyu ve kızıl tolu parkeleride tercih edebilirsiniz.Karmaşık ve göz yorucu desenler parke tercih etmeyiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.