Eviniz İçin Benzersiz Dekoratif Aydınlatma Sistemleri

Eviniz İçin Benzersiz Dekoratif Aydınlatma Sistemleri 1

Eviniz İçin Benzersiz Dekoratif Aydınlatma Sistemleri Aydınlatma sistemleri,lambalar evinizin görünümünü ve dekorunu farklı ve etkileyici tarzlarıyla daha modern ve şık görünmesini kolaylaştırır. Bunu, evinizin aydınlatmasını arttırırken, mevcut temanızın görsel estetiğini arttırırken birçok farklı biçimde yapabilirsiniz. Daha iyi aydınlatma sağlamak için sadece bir köşeye bir lamba eklemeye karar vermiş olsanız bile, yalnızca bir lambanın verebileceği görsellik çekici bir aksan ekleyerek o belirli alan için tüm görünümünüzü bir araya getirecektir.

Aydınlatma Modelleri

Piyasada binlerce farklı avize,lamba,aplik ve abajur modeli vardır. Bir çok farklı boyutları bulunan aydınlatma modelleri vardır. Benzersiz ve karmaşık lamba tasarımlarını evinizde kullanmak istediğiniz lambaların türüdür. E, özellikle onu yeniden şekillendirmek ve evinize yeni bir vizyon getirmek istiyorsanız. Çok beğeneceğiniz 5 benzersiz aydınlatma tasarımlarına galerimizden göz atın.

Eviniz İçin Benzersiz Dekoratif Aydınlatma Sistemleri 2

Rustik Sarkıt Avize Modelleri

Evinize rustik bir his eklemek için yukarıdaki gibi veya benzerlerini avizecilerde bulabileceğiniz ilginç bir rustik farklı tasarım avize modeli nostaljik zerafet hissi verirken dikkat çekiciliği en iyi şekilde sunar. Bu aydınlatma şekli, geniş bir alanı kapsayabileceği için geniş açık alanlar için mükemmeldir.

rustiksarkit-lamba-modeli

Sevmediğimiz ancak takıntılı olmadığımız bir iç tasarım trendi, gölge lambaları, duvar sanatını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Delikli tasarımı sayesinde, yerleştirildikleri yerde benzersiz gölgeler yaratıyorlar. Bir duvara yerleştirilirse, gölge lamba tasarımı ile birlikte o duvara gölge düşürür. Bununla birlikte, bir tavan lambası olarak yerleştirildikleri takdirde, tüm odaya tasarım yapabilirler. Bu lambalar her odaya modern bir hava katar.

ahsap-sarkit-avize-modeli

Bu kiraz çiçeği LED lambası sıradan herhangi bir köşeyi veya masayı yumuşak ve güzel bir alana dönüştürebilir. Lambanın kendisi barış ve huzur hissi getiriyor gibi görünüyor.

duvar-aydinlatma-lambasi

Duvar lambaları, evinizin herhangi bir odasına mimari bir unsur eklemenin mükemmel bir yoludur. Yerleştikleri ev alanını aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda duvarda ilginç bir tasarımlar da yaparlar.

Bir kerede basit ama sofistike bir tasarım. Bu lamba tasarımı, Evinizdeki her odaya eklemek için güzel bir parça iken görsel ve samimi bir görünüm sunar.

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir