Tarih: 17 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Duvarlarınızı Resim Ve Tablolarla Süsleme Fikirleri

Duvarlarınızı Resim Ve Tablolarla Süsleme Fikirleri

Duvarlarınızı Resim Ve Tablolarla Süsleme Fikirleri

Duvarlarınızın boş olması yerine aile resimleri ve tablolar ile düzenlenmesi sade boş duvardan daha cazip hale getirecektir.  Duvarlarınıza yeni bir görünüm ile çok şık ve dikkat çekici duruma getirmek  onları düzenlemek ve düzgün seçilmiş yerlere yerleştirmek sizi zorlayabilir. Size duvarlarınızı şık bir hale getirmeniz için nasıl düzenleyebilirsiniz bu konuda yardımcı olacağım.

Duvarlarınızın daha ilgi çekici ve odanızın daha modern görünmesini sağlayabilirsiniz dekorasyonda gözardı etmemeniz gereken bir uygulama olmalıdır. Odadaki tüm dekorlar ile tamamlamak duvarlarınıza renk ve ilgi çekicilik ekleyecektir. Duvarlardaki düz sade stili ortadan kaldırmanın en iyi yollarından biri resim kullanmaktır. Bazı ilginç aile resimlerinden oluşan albüm ayarladığınızda boş duvarınız daha ilgi çekici hale gelecektir.Resim seçimi tek bir resim veya küçük resimlerden oluşan bir koleksiyon olabilir. Resimlerinize seçeceğiniz çerçeveler diğer mobilyalarla uyum sağlaması gerekir.

Oturma odası bu şekilde. Daha büyük görünüm kazanır. Holünüzün duvarlarını çerçeveler ve resimlerle  süslemek isterseniz holü boyuna vurgulamak istiyorsanız dikey konumda fotoğrafları koyabilirsiniz. Bu şekilde tavanın daha yüksek görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer oturma odasında duvarda benzersiz tarzı ifade etmek isterseniz, resimleri farklı boyutlarda karıştırmak ilgiyi arttırır.

Çeşitli şekil ve boyutlarda çerçeveler kullanmalısınız. Ama her bir resmin odanın duvarlarına koordineli yerleştirilmiş, olduğundan emin olmanız gerekir. Bu tarz duvar tablo ve resim süslemeleri bej ve beyaz duvarlarda daha ilgi çekicilik ve odak noktası yaratmak için ideal duvar renk seçenekleridir. Size verdiğim bazı duvar süsleme fikirlerine birde görsellik katalım aşağıdaki galerimizden görsel olarak fikirler alalım.

dekoratif duvar süsleme duvar tabloları duvar resim çerçeveleri duvar tablo modelleri duvar tablo süslemeleri duvar tablo örnekleri oda duvar süslemeleri duvar süsleme çerçeveleri duvar tablo resimleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.