Duvara Monte Klozete Geçmeniz İçin 5 Neden

Duvara Monte Klozete Geçmeniz İçin 5 Neden

Duvara Monte Klozete Geçmeniz İçin 5 Neden Sifonların artık daha fazla geliştirilemeyeceğini düşündüğümüzde, duvara asılan klozet tasarımları ortaya çıktı. Duvara monte edilmiş klozetler şu an oldukça popüler ve onları bir çok yerin tuvaletinde görmüş olabilirsiniz, Şimdilerde banyo dekorasyonlarını yenileyen bir çok kişi duvara montalanan klozetleri tercih etmektedir.

duvara montalanan klozet modelleri
1. Duvara Montalanan Klozetler Yerden Tasarruf Sağlar
Duvara montelenen klozet standart tipten daha küçük değildir, daha az yer kaplarlar ve hepsi de tasarımları ve monte edilme şekilleridir. Fark ettiğin ilk şey su tankı olmadığı gerçeğidir. Var ama duvarın içinde gizli. Ayrıca, klozet duvarla aynı hizadadır ve bu da biraz fazladan alanın kullanılmasına yardımcı olur.

duvara monta klozet tasarımları

2. Özel Yüksekliklerde Monte Edilebilirler
Duvara monte edilmiş bir klozet tam olarak sizin için doğru yükseklikte mi boyunuz uzun ve diğer standard klozetlere göre istediğiniz yükseklikte bağlatabilirisniz. Tuvaletler de bizi standart bir yüksekliğe sınırlamadan hayatımızı daha kolay ve konforlu hale getiriyor.

duvara bağlanan siyah klozet

3. Temizlemede Kolaylık
Duvara asılı klozetler zemine temas etmediğinden, burası altındaki alan tamamen açılır ve standart tuvaletlerden çok daha kolay ve hızlı temizlik sağlar. Zemini kolaylıkla paspaslayabilir, artı görünür bir tank yoktur, bu nedenle düzenli temizlik gerektiren bir özellik daha azdır.

klozet renkleri

4. Sifon Saklandı
Su haznesinin duvarın içinde gizlenmiş olması, birkaç avantajla geliyor ve daha önce de bahsetmiştik. Temizlik daha kolaydır, genel olarak daha fazla alan vardır ve tüm banyo bu şekilde çok daha temiz, daha havadar ve daha şık görünür.

klozet fiyatları

5. Yüzer Sistem ve Modern
Tüm sıhhi tesisat duvarın içinde gizlidir, görünür bir tank yoktur.Yüzer gibi görünür. Duvara asılı lavabo ve klozet süper, şık ve modern yeni ve nadir olmaları yeterli değilse, tüm pratik avantajları da göz önünde bulundurun.

banyo klozet
klozet modelleri
duvara montalı klozet
dekoratif lüks klozet

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

0 Shares
Share
Tweet
Pin