Duvar Kağıdı Desen Ve Renk Seçme Fikirleri

0 Paylaşımlar

Duvar Kağıdı Desen Ve Renk Seçme Fikirleri Evinizin dekorasyonu, için fikirler edinmenin yeniliklerden haberdar olmanın en iyi yolu oturduğun yerden dekorasyon örneklerinin bulunduğu siteleri dolaşmak ve takip etmektir. Sizde bu dediğim sitelerden birindesiniz. Adımız dekorasyonbilgisi.com bu konumuzda size eviniz için kullanışlı duvar kağıtları hangi odanıza nasıl bir duvar kağıdı seçmelisiniz. Kısacası bu konumuzda sizlere duvar kağıtları hakkında öğrenmek istediklerinizi sunacağız.

Oturma Odası Duvar Kağıt Renk Seçme

Oturma odası için duvar kağıdı modeli ve rengini seçme fikirleri, Duvar kağıdı seçerken ilk bakmanız gereken elbette, rengidir. Renk seçimi yapılırken odanın ışık alma durumunu göz önünde bulundurmayı unutmayın az ışık alan odalarda koyu duvar kağıdı seçmek odayı daha karanlık ve boğucu bir hale getirebilir. Desen seçimleri odanın iç tasarımına göre seçilmeli klasik dekorasyona sahipse desenler biraz daha Osmanlı tarzını andırmalı modern dekorasyonlu odalarda daha narin desenler ve dikkat çekici renkler seçilebilir.

Oturma Odası Duvar Kağıt Modelleri

Oturma odası için duvar kağıdı rengi,. Açık tonların olması ferah gösterir desenler çok büyük olmamalı sürekli büyük desenlere bakmak gözleri yorabilir. Oturma odasında duvar kağıdı desen seçimi bazı kriterlere bağlıdır. Örneğin, görsel alanı büyütmek için orta ölçekli dikey yönlü bir desen ile parlak duvar kağıdı küçük ölçekli odaları. yüksek tavanlı, yansıması yapar. Görsel olarak genişletmek ve daha geniş yapmak istiyorsanız, oturma odasının iç duvar kağıdı çizgili olmalı diyorum. Renk birbirleri ile zıt duvar kağıdı üzerinde ince yatay çizgiler, dinamik ve şık bir görünüm olacak, ama daha sakin tonları tercih ederseniz, yani tek bir duvar yapabilirsiniz.

desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
desenli duvar kağıtları
0 Paylaşımlar

One thought on “Duvar Kağıdı Desen Ve Renk Seçme Fikirleri

  1. Benim görüşüm boya yerine evin duvarlarını duvar kağıdı yapmak gerçekten evin dekorasyonunu çok farklı boyutlara taşıyor. Ben evimin duvarlarını genelde kağıt kaplatıyorum duvar dekorasyonunda en önemli unsur duvar kağıt desen ve renk seçme kombinasyonlarını iyi ayarlamak ve uyum sağlamak

Bir cevap yazın