Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Dekorasyona Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Dekorasyona Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Dekorasyona Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Evinizde bazı dekorasyon değişiklikleri yapmayı düşünüyorsanız, bir oturma odası, yatak odası, yemek odası veya mutfak dekorasyonu olsun, size söyleyecek üç kelime var. Planlayın, planlayın ve planlayın! Renk şemalarını ve duvar uygulamalarını mobilyaları ve tekstil ürünlerini nasıl tasarlayacağınızı düşünün daha sonra uygulamaya geçin. Hayalinizdeki alanı nasıl tasarlayabilir, planlayabilir ve maliyetinizi hesaplayabilirsiniz.

dekorasyona-baslamadan-once-bilmeniz-gerekenler

Oldukça büyük bir projeyle oturup, işten elde etmek istediğiniz şeyin ne olduğunu tam olarak belirlemek, daha büyük veya daha verimli alan, alternatif bir kullanım veya daha çekici bir tasarım olması akıllıca bir fikirdir. İhtiyaçlarınızı değerlen dirin ve tüm gereksinimlerinizin listesini bir araya getirin, böylece hedeflerinizi en baştan tamamen netleştireceksiniz.

dekorasyona-baslamadan-once-bilmeniz-gerekenler

Bütçenizi Belirleyin

Yapmak istediğiniz dekorasyona Ne kadar para gerekli olduğunu bilmek, harcadığınızın kontrolünü el altında tutmanıza ve ödenekleri veya tasarrufta bulunabilmenizi sağlar. Bir bina maliyeti ve gerekli pratik unsurlar hesaba katıldığında, demirbaşlar, aksesuarlar ve dekorasyonlarda nelere harcayabileceğinizden daha net bir fikriniz olacaktır.

Bir Uzman Tasarımcı Veya Mimardan Destek Alın
Evet, bu ek bir maliyettir, ancak uzun vadede tasarruf sağlayabilir. Malzemeleri seçmenize ve alanınızı ve bütçenizi en üst düzeye çıkarmak için yaratıcı tasarım çözümleri bulmanıza yardımcı olacak Profesyonel kişisel tavsiyelerle veya mimari projeler için tecrübeli firmalar ile iletişime geçin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.