Çocuk Odası Perdeleri

Çocuk Odası Perdeleri 3

Çocuk Yatak Odası Perdeleri

Çocuk odalarınızın  perde dekorasyonu için alışveriş yaparken, perde ve sabitleme aksesuarlarının  türü hakkında çok iyi bilgiler alınız. Sağlam montaj malzemeleri almanız gerekir. Perdeler  ile çocukların oynaması olasıdır ve başlarına gelip onlara zarar vermemesi için sağlam malzeme iyi bir montaj içiliği olması gerekmektedir.

Çocuk ve bebek odası perde türleri

Fon perdesi, tül perde, farbela gibi uygulamalarla şık ve modern görüntüler elde edilebilir, isteğe göre tülün altına güneşlik olarak stor perde uygulamalarıda yaptırabilirsiniz. Diğer seçenekler desenli kumaşlardan seçim yapılarak basit bir fon perde ile de kolay çözüm elde edebilirsiniz. Çocuk odası perdeleri klasik tül modelinde olduğu gibi katlamalı perde sistemi ile de yaptırabilinir. Aynı desenli bir tülü katlamalı perde olarak da kullanma olanağı olabilir. Perdenin kenarlarına fon uygulaması yapılarak şık bir görünüm elde edilebilir.

Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri Çocuk Odası Perdeleri 5 Çocuk Odası Perdeleri

 

Tepkiniz Nedir?
Beğendim
0
Güzel
0
İlginç
0
Kötü
0
Yalan
0

DekorasyonBilgisi Copyright © 2010 Tüm Hakları saklıdır. Konuları ve Resimleri Kaynak Göstermeden Kopyalamak Yasaktır.

Yukarı Kaydır