Tarih: 18 Eylül 2019 Konu Sayısı: 1489

Çocuk Odası Duvarlarını Süslemek İçin Fikirler

  • 8 Eylül 2017
  • 2.224 kez görüntülendi

Çocuk Odası Duvarlarını Süslemek İçin Fikirler

Çocuk Odası Duvarlarını Süslemek İçin Fikirler

Bir çocuk odasına çocuk odası hissi vermek söz konusu olduğunda duvarlarda çocuk kişiliğini yansıtan çizgi film karakterleri yapışkan çiçekler ve desenler kullanmak için bir çok seçenek bulmak mümkün. Çocuk odası duvarlarını yapışkan resimlerle veya resimli duvar kağıtlarını seçerken yaratıcı olun.

cocuk odasi duvar susleme fikirleri
Odak noktası oluşturmak için düz gri bir duvar seçin. Çocuğunuzun seveceği eğlenceli ve neşeli tasarımlar için canlı duvar çıkartmaları kullanın gri renk ile uyumlu ve en canlı dikkat çekici renk sarıyı seçebilirsiniz.
cocuk odasi duvar susleme fikirleri 1
Her çocuğun kendine özgü sevdiği şeyler vardır. Canlı renklerle 3D çerçeveleri oluşturun ve favori yumuşak oyuncaklar heykelcikler ile doldurun. Seveceği bir görünüm için oyuncaklar ile donatın.
cocuk odasi duvar susleme fikirleri 2
Yaratıcı olun parlak renkler ile genç odası dekorlarını, 3 boyutlu bir yaklaşım için, duvarlara çarpıcı boyalı ahşap dallar heykeller giysi askılıkları gibi kullanılabilir. materyaller kullanın
cocuk odasi duvar susleme fikirleri 3
Bir kız çocuğu odası için kırık beyaz bir duvar rengi seçin eski resim çerçevelerini sprey boya ile sarı,pembe,mavi veya kızınızın sevdiği renkleri seçerek çerçeveleri boyayın içlerine küçüklük resimlerini veya sevdiği resimleri koyun kitapları için dekoratif kitaplık raf sistemleri yapabilirsiniz.
cocuk odasi duvar susleme fikirleri 4cocuk odasi duvar susleme fikirleri 5cocuk odasi duvar susleme fikirleri 6

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.