Tarih: 18 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Çizgili Ev Dekorasyon Stilleri

Çizgili Ev Dekorasyon Stilleri

Çizgili Ev Dekorasyon Stilleri

Yaşam alanlarınızın dekorasyon tasarımına farklı stiller eklemek veya süslemeler konusunda kendi evinde bazı değişiklikler yapmak için bazı fikirlere ihtiyacınız varsa, o zaman kesinlikle dekorasyon için bazı çizgiler eklemeyi düşünmelisiniz.

Çizgili dekorasyon stilleri ekleme hakkında bu konumuzda çeşitli fikirler sunacağım. duvarlarınıza çizgili duvar kağıtları, pencere perdeleriniz, kilim, yatak, mobilya, hatta aksesuara çizgili süslemeler düşünebilirsiniz. Çizgili duvar kağıtlarıyla oda’da geri kalan her şey tamamen düz olsa bile çok zengin görünmesini sağlayabileceğiniz bir stil olacaktır. Dikey çizgiler odanızın daha yüksek görünmesinde faydalı olur.

Çizgili Kumaş Modelleri

Evin herhangi bir odasında çizgili öğeler eklemeden önce kötü durur mu? tereddütünde kalmayın. istediğiniz çizgi stilini eklemek için kalınlıklarda ve renklerde değişik fikirler üretebilirsiniz. Diğer odalarınızda zebra baskılar gibi eğilimleri, veya noktalı kombineler düşünebilirsiniz. Aşağıdaki çizgili dekorasyon koleksiyonu, size kesinlikle ilham kaynağı olacak!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.