Tarih: 17 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Çatı Katı Daire Dekorasyon Modelleri

Çatı Katı Daire Dekorasyon Modelleri

Çatı Katı Daire Dekorasyon Modelleri

Çatı katı çoğu ailenin hayallerindeki daire modelleri arasında yer alır.Fakat çatı katı daireye sahip olan bir çok kişi ise mekanlarını başarılı bir uyumlu şekilde dekore edememektedir. Bunun en büyük sebebi şüphesiz çatı katlarının tavan yüksekliğinin standart olmaması.Bu, mekanların dekorasyonları yapılırken pek çok seçeneği imkansız kılan bir sorun. Bu yüzden çatı katı dekorasyonunda standart evler gibi düşünmemek gerekir.

Mobilya seçimi ve yerleşimi çok önemli!

Geniş alanların mobilya seçimi ve yerleşimini yaparken pek çok alternatifiniz bulunmaktadır. Ancak dekorasyonu yapılacak daire çatı katı ise, alternatifler giderek azalır çatı katı dairelere standart mobilya ölçülerini alana uydurmak zor olabilir. Bunun için alana göre özel ölçülü tasarlanmış koltuk ve mobilyalar ile çatı katı daireyi dekore etmek en iyisi olacaktır. Aşağıdaki çatı katı daire mimarisi içinde değişik dekorasyon stilleri bulmanız mümkün çatı katı dubleks daire dekorasyon’undan ilham alarak farklı dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz. Sizde bu dairedeki dekorasyon örneklerinden faydalanarak evinizi dekore edebilirsiniz.

ahsap-cati-kati ahsap-tavanli-cati-daire cati-kati-dekorasyon beyaz-dekorlu-cati-kati cati-daire-dekoru cati-daire-modelleri cati-kati-daire-banyo cati-kati-daire-calisma-odasi cati-kati-daire-dekorasyonu cati-kati-daireler cati-kati-daire-ornekleri cati-kati-daire-oturma-odasi cati-kati-daire-stilleri cati-kati-daire-yatak-odalari cati-kati-dekorasyonu cati-kati-ev-dekoru cati-katlari klasik-cati-kati-dekorasyonu luks-cati-kati-dekoru modern-cati-kati-daire modern-dekorlu-cati-kati renkli-cati-kati-daire retro-cati-kati-daire retro-klasik-ahsap-cati-daire sirin-oturma-odasi-cati-kati

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.