Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Bu Sezon Banyo Dekorasyonlarında Yeni Trendler

Bu Sezon Banyo Dekorasyonlarında Yeni Trendler

Bu Sezon Banyo Dekorasyonlarında Yeni Trendler Mutfaklar evin kalbi olabilir, ama banyolar kesinlikle evin önemli bölümlerinden biri. Ne de olsa, evinizdeki banyo kişisel bakımınızı ve diğer ihtiyaçlarınız için önemli bir bölüm Tabii ki, banyonuzu evinizdeki en sevdiğiniz önemli alanlardan biri haline getirmek, işlevsellik tarzıyla da ilgili. Şık ve işlevsel bir banyo oluşturmak için çalışırken, 2019’daki en yeni banyo trendlerini bilmek isteyeceksiniz.

Bu Sezon Banyo Dekorasyonlarında Yeni Trendler

Bu Sene Boya Yerine Duvar Kağıdı Deneyin

Son yıllarda,teknolojinin ilerlemesi ile üretilen duvar kağıtları çok dayanıklı hale getirildi. duvar kağıdları odaların dışında banyolardada kullanılmaya başlandı. Oturma odanız gibi geniş bir banyo  duvarında duvar kağıdı denemek için mükemmel bir yerdir . Yoğun bir kontrastlı kalın, grafik baskıyı seçerek banyonuza duvar kağıdı deyimini deneyin. Anında stil güncelleme!

Bu Sezon Banyo Dekorasyonlarında Yeni Trendler

Gri Yerine Siyahı Deneyin

İç tasarım tavsiyelerinin en çok tercih edilen renklerinden biridir: bir odayı daha büyük hissettirmek için daha açık renkler kullanın. Ancak daha koyu renkler aslında daha fazla derinlik taşıyabilir, bu da banyolar için mükemmel bir seçimdir. Bir banyoya  daha derin hissetmek için gri rengi seçin ve bir duvarı siyah boyayın veya kontrastı artırmak ve odanın özelliklerine dikkat çekmek için siyah armatürleri seçin.

Bir Küvet ve Duş Yerine Büyük Duş Odası Düşünün

Banyonuzu sıfırdan tasarlama lüksüne sahipseniz şimdilerde duşa kabinlerin yerini alan ıslak oda yaklaşımı ile düşünün. Islak oda, temel olarak banyonuzda duş ve küveti içeren ayrı bir döşenmiş alanıdır. Banyonuzu daha spa gibi hissetmenizi sağlarken temizliği inanılmaz derecede kolaydır. Böylece birisi banyodayken bile, lavabo dahil banyoyu kullanabilir.

Lake Dolaplar Yerine  Doğal Ahşabı Deneyin

Doğal ahşaplar evlerin her bölümünde dekorasyonlarda geri döndü. Amacınız banyonuzu daha çok spa gibi hissettirmekse, doğal ahşap mükemmel bir seçenektir. Hafif fayans ve bambu veya pamuk gibi diğer doğal elementlerle  vurgulandığında  en iyi şekilde görünür.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.