Tarih: 10 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Barlinek Lamine Parke Renk Ve Desenleri

Barlinek Lamine Parke Renk Ve Desenleri

Barlinek lamine parke Avrupa’nın en büyük beş ahşap zemin üreticilerindendir.Polonya menşeyli ve Polonya’nın en büyük zemin üreticisidir. Barlinek lamine parkeler yurt içinde ve yurt dışında en çok tanınan bilinen, doğal ahşap lamine parke üreticisidir. Barlinek yer döşemesi, 3 kıtada 30 ülkede satışı gerçekleştirilmektedir. Lamine Parkeler Plank ve 3 Strip olarak üretilmektedir. Barlinek Lamine Parkelerdeki gerçek ahşap papel kalınlığı net 3,5mm dir.

1999 yılının sonunda Barlinek Ahşap Endüstrisi İşletmeleri özelleştirildiğinden beri Barlinek profesyonel satış performansı göstermiştir.
Şirketin ürünlerine uluslararası talep devamlı olarak artınca Barlinek sürekli olarak üretim kapasitesini ve ihraç cirosundaki payını arttırmıştır.

Döşeme şekli Barlinek lamine parke tutkal gerektirmeyen click sistemli döşeme şekli ile montajı yapılmaktadır. Mekanlarınıza lamine parke yaptırmayı düşünüyorsanız Barlinek lamine parkeler kalite ve sağlamlık yönünden tüm garanti şartlarını taşımakta gönül rahatlığı ile mekan zeminlerinizin görselliğini doğal ahşap lamine parkelerle ahşabın doğallığını yaşayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.