Tarih: 12 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Banyo Dekorasyon Ve Tadilat Fikirleri

Banyo Dekorasyon Ve Tadilat Fikirleri

Banyo Dekorasyon Ve Tadilat Fikirleri Bir banyo dekorasyonunu yenileme banyoyu canlandırıcı ama diğer taraftanda zor ve yorucu olabilir. Birçok ev sahibi için bu durum maliyetli ve zor tadilatlar içinde en önemli olanınındandır. Banyonuzu yenilemeye hazırsanız, nasıl doğru yapacağınızı öğrenmek için yardıma ihtiyacınız varsa, biz yardım için buradayız. Bu yazıdaki ipuçlarını, başarılı bir yeniden modelleme işlemini gerçekleştirmek için bir kılavuz olarak kullanın; vizyonunuzu hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara sahip olun.

Önce Tasarım İlhamını Bulun

Banyo tadilat projesi özellikle ağır bir fiyat etiketi ile gelen projeler – bir planla başlamalıdır. Projenin fiziksel yönlerine başlamadan önce, döşeme yırtıp yağmur ormanı duşuna koymak gibi, nihai ürününüzün neye benzeyeceğini konusunda kesin bir fikriniz olsun.
Bunu yapmak için, tasarım fikirlerini web sitelerini araştırın. (Kişisel stilinizi nasıl tanımlayacağınızdan gerçekten emin değilseniz, Bir Stil Serisini Tanımlama , başlamak için iyi bir yerdir.) Unutmayın, belirli bir tasarım türüne kesinlikle uymanız gerekmez. Sevdiğiniz bir görünüme ulaşana kadar farklı stillerden öğeler seçin.

banyo dekorasyon tadilat

Bütçenizi Göz Ardı Etmeyi Unutmayın

Banyonuza uygulayacağınız dekorasyon fikrini bulduktan sonra, bütçenizle ilgili gerçekçi olmanız son derece önemlidir. Ne kadar para harcamanız gerektiğini ve ideal projenizin maliyetinin ne kadar olacağını düşünün.
Bununla birlikte, projenizi uygun fiyatlı yaptırabilmenize yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Karar vermeden önce çeşitli dekorasyon firmalarından teklif alınız, işçilik maliyetlerinden tasarruf etmek için toptan satış mağazalarını arayıp ürünlerin maliyetlerini çıkarın.

banyo dekorayon ürünleri

Maliyet Yaratan Ürünleri Araştırın

Banyo modelleri çok büyük bir masraf olduğundan, en sevdiğim ipuçlarından biri, üst düzey alışverişlerinizi bütçenize uygun olarak tercih etmelisiniz. Özellikle, fayans ve duş tasarımı gibi ürünler işçiliğin dışında maliyeti arttıran malzemelerdir.
Bu unsurların bütçenize uygun tercih edilmesi banyonun sıkıcı olacağı anlamına gelmediğini unutmayın. Kişiliğinizin, zamanla değişmesi daha kolay aksesuarlarl kullanarak. Cesur renkler, aynalar, el havluları ve zemin kaplamaları gibi görsel olarak çarpıcı birkaç element kullanarak banyo dekorasyonunuza yenilik katın.

banyo dekorasyon fikirleri

Depolamaya Önem Verin

Dikkat çekmeyen, bir banyo tadilatının en önemli unsurlarından biri, depolama alanı. Bir çok banyo malzemeleri veya misafir havlularını saklamak isteyip istemediğinizi, ne zaman ihtiyaç duyulduğunda kolayca çıkarmak inanılmaz bir fayda sağlar.Banyo alanınız geniş ise, ekstra bir dolap eğer dar ise raf eklemek için bir duvarı düşünün.

banyo dekorasyon örnekleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.