Tarih: 17 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1477

Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri

  • 22 Mart 2014
  • 1.269 kez görüntülendi

Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri

Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri

Baharın ve yazın yaklaşmasıyla yaz temizlikleri ve dekorasyon yenilikleri yakında başlayacak, yaz aylarında daha ferah olması ve duvarlarınızın üzerinize gelmemesi için bahar ve yaz temizliğine duvarlardan başlayacaklara yaşam alanlarınız için farklı renk tonlarından oluşan renk fikirleri hazırladık. Evinizin farklı işlevlerdeki odaları için farklı özellikleri ve enerjileri içinde barındıran renk tonları seçebilirsiniz.

Salon ve oturma odası gibi çok zaman geçirilen odalarınıza dinlendirici özelliği olan mavi ve yeşilin soft tonlarını tercih edebilirsiniz. Doğal bir etki için bej ve toprak tonları, yatak odalarında huzur veren yumuşak renkler, mutfaklarda iştahı tetikleyici ve pozatif enerji veren renk tonu olan kırmızı, turuncu ve fıstık yeşili gibi iddalı renkler seçebilirsiniz. Koyu renkli mobilyalarınız varsa kırık beyaz ve pastel renk tonları odanızı aydınlatmak için iyi bir çözüm olacaktır. Hazırladığımız galerimizde farklı renk stilleriyle duvarlara uygulanan renk tonlarından fikir edinmek için bir göz atın.

Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 1 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 2 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 3 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 4 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 5 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 6 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 7 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 8 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 9 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 10 Bahar Ve Yaza Özel Duvar Boya Renk Fikirleri 11

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.