Tarih: 01 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1406

Avize Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Avize Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Avize Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler En muhteşem aydınlatma aracı uzun zamandır avizeler olarak kabul edildi, farklı avantajlar ve farklı tasarımlara ve diğer birçok parametreye sahip geniş bir olası çözüm yelpazesi ile karakterize edildi. Böyle bir lambayı seçtikten sonra üzülmemek için, satın almadan önce, hangi avizelerin satın alınacağına ve nelere dikkat edeceğinize önceden karar vermelisiniz.
Her şeyden önce, online alışvariş sitesinden avize alırken , aşağıdaki temel parametreleri göz önünde bulundurmalısınız:

Not! Avize asmayı planladığınız yer ne olursa olsun bu parametreler gereklidir. Bir tür. Seçim yaparken, çoğu kişi avize seçerken  görünümü konusunda ikilemle karşı karşıya kalıyor aslın görünümün dışında dikkat etmemiz gereken unsurlar bulunmaktadır. Tavan monte veya kolye. Bir zincire veya kabloya monte edilen modeller ilginç görünecek, ancak yalnızca yüksek tavanlı odalar için geçerlidir, çünkü altındaki alan en az iki metre olmalıdır. Aynı zamanda, tavan avizeleri kompakt ve çok yönlüdür. 

Avize boyut seçimi

Avizeler aydınlatılacak odanın büyüklüğüne göre olmalıdır. Büyük boyutlu bir lamba iç mekana aşırı aydınlık yapabilir, aksine  olursda küçük bir lambada odayı karanlık yapacaktır. Yaşam kesmek: En uygun boyutu hesaplamak için, odanın uzunluğunu ve genişliğini metre cinsinden hesaplayın ve elde edilen sayıyı 10 ile çarpın. Nihai sonuç, lambanın santimetre cinsinden optimum çapıdır.

Bir avize modeli seçerken 

Odanın genel tasarımını düşünmeniz gerekir. Minimalizm, yüksek teknoloji veya art nouveau tarzındaki odalar için basit formlar uygun olacaktır, klasik tarz dekorasyonlar için  çok sayıda kolye sarkıt, dekoratif  avize  modelleri seçmelisiniz. Bu parametrelere ek olarak, bir avize mağazasını ziyaret ederken, bu tür aydınlatmanın kullanılacağı odanın özelliklerini dikkate almayı unutmayın.

Mutfak için avize seçimi

Mutfak için avizeler seçerken, bunların yüksek sıcaklık ve nem koşullarında çalıştırıldığını unutmayın. Bu bağlamda, dikkat etmeniz gereken en önemli şey güvenilirliği ısıya dayanıklı lamba modelleri seçmek önemlidir. En iyi seçenekler cam ve metaldir. Salon için avizeler, lambanın malzeme ve boyutları hakkında bazı katı kurallara uymadan seçilebilir, çünkü her şey sadece odanın özelliklerine ve tasarımına bağlıdır. En iyi seçeneği satın almayı seçmek için aşağıdaki ipuçlarını inceleyin.

Avize Modeli Resim Galerisi

Avize nasıl seçilir
Avize nasıl seçilir
Avize nasıl seçilir
Avize nasıl seçilir
Avize nasıl seçilir
Avize nasıl seçilir
3 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.