Açık Hava Ortamı Ve Masa Sandalye Fikirleri

Açık Hava Ortamı Ve Masa Sandalye Fikirleri

Havalar ısındıkça, zamanımızın çoğunu dışarıda geçirmeye başlarız. Dikkatimiz iç tasarım projelerinden dış mekan dekorasyonuna doğru değişiyor. Daha sıcak aylar, açık havada oturup, temiz havada ailemiz ve arkadaşlarınızla yemek pişirmekten ve yemek yemekten keyif alma anlamına geliyor.

Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Ama bahçeniz eğlenmek ve değişik keyifli bir ortama dönüştürülemez mi? Arka bahçeniz veya yazlığınızın bahçesi küçük sevgi dolu bakıma ve dekorasyon fikirlerine ihtiyacı var gibi görünüyorsa o zaman doğru bir konuya denk geldiniz. Bu konumuzda bir çok veranda ve bahçe tasarım koleksiyonuna göz atacağız, açık havada yemek ve açık hava alanlarınızı uzman bir şekilde nasıl dekore edebileceğiniz konusunda size farklı fikirler hazırladık. Buradaki fikirlerden sizde veranda ve bahçeniz için fikirler edinebilirsiniz.

acik-hava-ortami-ve-masa-sandalye-fikirleri açık hava ortamı ve masa sandalye fikirleri - acik hava ortami masa sandalye fikirleri 600x400

Bir verandanın nasıl tasarlanacağını düşündüğünüzde, ilk önce, neyin değişmediğini, yani, ağaçlar gibi sabit değiştiremeyeceğiniz şeylerin, haritasını çizmelisiniz. Bu şeyleri veranda tasarım fikirlerine barikat olarak görmekten ziyade, yeni bahçe alanınızın şekillendirilmesinde veya yerleştirilmesinde bu taşınmaz öğeleri ilham olarak kullanın.

acik-hava-ortami-ve-masa-sandalye-fikirleri açık hava ortamı ve masa sandalye fikirleri - acik hava ortami masa sandalye fikirleri 1

Sıcak yaz günleri arada akşamları soğuk gecelere dönüşebilir. Arka bahçenizdeki verandanızda Uzun serin akşamlarda oturmak keyifli olabilir kükreyen bir dış şömineyi verandanıza dahil etmek iyi bir fikir olabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz