2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler

0 Paylaşımlar

2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler Yıl sonuna gelindiği şu günlerde, 2019 Banyo Dekorasyonları için en yeni trendler göz atmaya başlamanın zamanı geldi. Bunu akılda tutarak, 2019 için en sıcak banyo trendlerine bir göz atmak istedik. Böyle bir “özel alan” evin en çok kullanılan alanlarından biri. Bununla birlikte, 2019 için en sıcak banyo trendleri.

2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler

Banyo, her şeyin tipik olarak gizlendiği veya iyi organize edildiği birden fazla katmana sahip olma eğilimindedir, çünkü 2019’da banyo dekorasyonlarında alanlarda açıklık hissi olacaktır. Bölgeyi açığa çıkarmanın ve klasik bir açık kat planı hissi vermenin yeni yolu olarak düşünün. Daha az yer kaplayan banyo lavabo dolaplarıyla elde edilir.

2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler

2019 banyo dekorasyonlarında Donanım ve boru hatları, sanatsal bir ifade biçimi olarak görülecektir. Lavabo tesisatları, donanımın gizlenmesi yerine banyoda yer kazanmak alanı genişletmek adına, banyo dolapları ortadan kalkıyor. Dekorun bir parçası olarak lavabo tesisatları ortaya çıkıyor.

2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler

Her ne kadar beton her zaman soğuk ve sade gibi görülse de, dekorun içine sorunsuz bir şekilde dahil edilerek daha sıcak bir yaklaşım benimsiyor. Artık kendi başına kalmayacak, bunun yerine banyonun bir parçası olarak görülecektir. Sıcaklığı daha da vurgulamak için ahşap aksan fayans yüzeylerde bu senede çok popüler olacak.

Kim iyi gösterişli bir aynayı sevmez ki? 2019 banyo dekorasyonlarında gösterişli ihtişamlı aynalar banyo dekorasyonlarında çok fazla görünecektir. Aynalar sadece gerekli değil, alanı daha geniş gösterir banyo için fazlasını getiriyorlar.

2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler

Banyolarda genelde duş tercih edilmesine rağmen, önümüzdeki yıl için bağımsız küvetler lüks banyo dekorasyonlarının gözde stili, olacak. Son trend, banyoların ana odağı olacak küçük küvetler ya da hiç ek dekor olmaksızın bağımsız küvetler ön plana olacaktır.

2019 Banyo Dekorasyonları için Yeni Trendler

Güzel sanatsal mermer görünümlü dekorlar banyoya şık bir şekilde geliyor. Banyolara sanat eklemek, alanın dekorunda boğulmak zorunda kalmadan güzel ve sofistike hale getirmenin en iyi yollarından biridir. Altın renkli metallerin yükseldiğini altın renkli metaller bu yılki banyo dekorasyonlarında görselliği ortaya çıkaracak.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın