Kapat

2013 Yılına Özel Dekorasyon Fikirleri

Anasayfa Faydalı Bilgiler 2013 Yılına Özel Dekorasyon Fikirleri
2013 Yılına Özel Dekorasyon Fikirleri 1

2013 Yılına Özel Dekorasyon Fikirleri

Evlerinizde yapılacak dekorasyon değişiklikleri, birçok kişi için kabus ve düşündürücü olmaktadır. Sinir bozucu olanıda, bayanları en çok düşündüren ortalık dağılacak her yer karışacak olmasıdır. Yenileme süreci elbette zor olmaktadır. Fakat bittikten sonra tüm yorgunluğunuzu unutturacak tasarımlar yapmanız gerekmektedir. Yeni bir yıla yeni dekorasyon stilleri taşıyan bir evle girmeye karar verdiyseniz veya düşünüyorsanız çalışmalara başlamalısınız, 2013 ev dekorasyonu modelleri için en büyük yardımcınız olacaktır.

Eğer moda takipçisi iseniz 2013 ev dekorasyon modelleri ile evinizde yaptığınız tasarım seçenekleri zevkinizi yansıtacak şekilde sıfırdan oluşturabilirsiniz. 2013 ev dekorasyon modellerini incelediğiniz  zaman daha çok açık renk tonlarından oluştuğunu göreceksiniz. Koyu renkli tasarımlar için kapıları tercih etmenizi öneririz. Böylece duvarlarınızda hoş görünümler elde edebilirsiniz.

Eskiden evlerde tüm duvarlar tek renkten oluşurdu. Artık o devir çok gerilerde kaldı. Boya markalarının geliştirdiği bir birine kombineler yaratılabilen çok şık renk tonlamaları bulunmakta duvarların sadece birisinin farklı ama uyumlu bir renkte olması 2013 yılında moda olacak renk konusu ile ilgili sitemizde filli boyanın 2013 2014 kombineli renklerini inceleyebilirsiniz.

Özellikle salonlarınızda asma tavan tercih ettiğinizde sade renkler yerine çiçekli veya geometrik şekillerde tasarımları mutlaka denemelisiniz. Yerlere döşeteceğiniz parkeler ve duvarlarda tercih edebileceğiniz lambrilerin açık tonlarda olması evlerinize ferah bir atmosfer katacaktır.

Kırmızı renkli mutfak dolapları her yıl olduğu gibi bu yılda da mutfaklarınızı süslemeye devam edecek. birazda olsa pembe dolaplar kırmızı mutfak dolaplarıyla rekabet yapabilir 2013 banyo dekorasyon modellerinde ise modernlik ön planda görünüyor. Modern banyolar ve lavabolar özellikle geometrik şekillerde tercih edilebilir. Ne zaman yeni bir ev dekore etmek isterseniz tüm bu bilgiler ışığında kendi zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre dilediğinizce farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Hatta kendinizden de bir şeyler katabilirsiniz. Sitemizdeki bu konularla alakalı konuları dolaştığınızda zengin fikilere sahip olacaksınız. Kolay gelsin…

mavi-sari-ic-dekorasyon modern-yatak-odasi-stili renkli-dekorasyonlar turuncu-oturma-odasi-modeli