Bizimle iletişime geçin

Mobilya Aksesuarları

Yaşamsal Alanları Dekore İp uçları

Yayın Zamanı

Tarih

Günlük yaşamın büyük bölümünü geçirdiğiniz odalarınızı dekore etmeye başlamadan önce bazı soruların cevaplarını toplayarak dekorasyona başlamalısınız.

1-Odayı kim kullanıyor.Siz veya aile bireyleriyle birliktemi kullanacaksınız.

2- Odanızı nasıl kullanıyorsunuz? Sizi sakinleştirecek bir odamı istiyorsunuz. Rahat ve konforlu modern bir odamı istiyorsunuz veya son sistem fonksiyonel bir odamı?

2-Odalarınızın şuanki dekore tarzı nasıl? modern mi,klasik tarz mı? Düşündüğünüz dekor size uygun mu? Hangi dekore tarzından hoşlanıyorsunuz? ilk önce devamlı kullandığınız oturma odasında ne tür dekorasyonlar yapacağınızı düşünün.

örneğin kaç koltuk,kaç kanepe olacak ortada sehpa kullanmak istiyormusunuz.Yoksa sadece yan sehpalar mı kullancaksınız.

Dekorasyon için neler yapmalısınız.

Odanızın  dağınık görünmesinden hoşlanmıyorsanız.Sadece gerekli olan mobilyalar edinmeye çalışın elinizdeki mobilyaları listeleyin.Bu liste sayesinde fazla mobilyalardan kurtulabilir.Eksik olanları temin edebilirsiniz.Elinizdeki mobilyalarıda revizyondan geçirerek kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın ölçüleri ve şekilleri odanızın planını çıkararak odanızı doğru düzenlediğinize dikkat edin.

Dışarıyı seyretmek istiyorsanız cam önlerine berjerler yerleştirin cam önüne kanepe koyarak dış seyri kapamayın ve ışığı kesmeyin.

Odanızdaki belli bir noktayı ilgi çekici hale getirin

Oturma odalarında en dikkat çeken bölüm televizyon ünitesinin olduğu bölümdür.Çekiciliği dahada arttırmak için fotoğraflarla ve çeşitli aksesuarlarla çekiciliği arttırın.Farklı bölümlere dikkati çekmek istiyorsanız.Fotoğrafları farklı duvara asın veya tablolar kullanın…

 

Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon Fikirleri

Ada Mutfak İçin Yüksek Bar Tipi Tabure Sandalye Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Mutfak bar tabureleri, evinizde vazgeçilmez bir güç merkezi olabilen çok amaçlı bir dekor parçasıdır. Sadece mutfağınızda oturma ve işlevsellik eklemezler, aynı zamanda doğru bir şekilde seçildiklerinde, rakipsiz stil de kullanırlar, genelde ada tipi mutfaklarda çok şıklıkla kullanılan yüksek bar tipi sandalyeler şimdilerde çok farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Metal ayaklı,ahşap ayaklı sabit yükseltilebilir farklı tasarımlara sahip hepsi birbirinden şık modern ve kullanışlı ada tipi mutfağınız için yüksek bar taburesi modeli arıyorsanız sizin için araştırdığımız modellere galerimizden göz atın.

bar tipi cafe sandalye tabure ada mutfak bar sandalye modern ahşap ayaklı yüksek sandalye dönerli bar sandalye bar sandalyesi mutfak bar sandalye toptan bar sandalye bar sandalye bayii yuvarlak bar tipi yüksek sandalye ikea bar sandalyesi lüks modern bar sandalye dekoratif yüksek bar tipi sandalye deri bar sandalyeleri ahşap bar tipi sandalye modern bar tipi sandalye retro ahşap bar sandalye dekoratif yüksek bar sandalye ada mutfak bar tipi sandalye bar sandalye fiyatları bar tipi sandalye

Okumaya devam et

Daire Dekorasyonları

Evinizi Büyük Gösterecek Duvar Ayna Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Dairelerde veya küçük evlerde yaşayanlar için sınırlı alan nedeniyle dekorasyonda çok fazla zorluk çekilebilir. Evinizi daha büyük ve daha görkemli bir şekilde göstermekten asla kaçınmayın işte evinizi büyük göstermek için en etkili yol koridorda büyük bir ayna aynı zamanda çok fonksiyonel ve çok güzel görünecektir.

Büyük Ayna Modelleri

Yatak odanız küçükse gardırobunuzun kapıları büyük aynalı olması yatak odanızın daha geniş ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Büyük ayna bir alanda her zaman dikkat çeker ve daha zarif bir iç mekan yaratır. Buna ek olarak, ayna alanı genişletebilir ve aynı zamanda oldukça pratik oldukları için ışığı dağıtmaya yardımcı olur. Klasik dokunuşların ve lüks görünüm yansıması yaratır. Evinizin küçük odasına mutlaka ayna kullanmayı düşünmelisiniz. Bir odayı daha büyük hissettirecek muhteşem büyük ayna tasarımlarından fikirler edinerek sizde büyük ayna kullanımı hakkında fikirler edinebilirsiniz.

Ayna Modelleri Satın Almak İçin Tıklayınız

banyo-buyuk-duvar-aynasi evinizi-buyuk-gosterecek-duvar-ayna-modelleri buyuk-aynalar buyuk-ayna-modelleri buyuk-beyaz-boy-aynasi buyuk-duvar-ayna-modelleri buyuk-uzun-ayna classic-oversized-mirror klasik-duvar-aynasi koridor-buyuk-boy-aynasi oda-icin-buyuk-ayna-modeli odalarda-buyuk-ayna-kullanimi oval-buyuk-ayna-modeli oymali-buyuk-klasik-ayna retro-eskitme-buyuk-boy-aynasi yatak-odasi-buyuk-klasik-ayna yemek-odasi-buyuk-boy-duvar-aynasi yemek-odasi-buyuk-dubar-ayna-modeli

[affiliate_news id=”5353″]

Okumaya devam et

Dekorasyon Fikirleri

İlginç Göz Alıcı Farklı Orta Sehpa Tasarımları

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

İlginç Göz Alıcı Farklı Orta Sehpa Tasarımları

Bugün mobilya mağazalarında ilgin farklı görünümlerde orta sehpa modeline rastlamak mümkün, özellikle misafir ağırlamayı seven ve aynı zamanda oturma odasının görünümüne çok fazla önem veren bir kişi iseniz, karar vermek zor olabilir.

Yeni Sehpa Modelleri

Bir sehpa, oturma odasında,misafir odasında kahve, çay, dergileri ve cep telefonlarınızı üzerine koymak için bir kanepe veya koltuğun arasına yerleştirilmesi amaçlanmış fonksiyonel bir mobilya parçadır. Geçmişte icat edilen her şeyden önce, tasarımı zaman içinde gelişti ve günümüzde çok farklı görünümleri ve tasarımları neredeyse odanın odak noktası olan neredeyse bir sanat eseri haline geldi.orta-sehpa-modelleri

Muhtemelen şimdi kendinize şu soruları soracaksınız. Bir orta sehpa ve bir kokteyl sehpası arasındaki fark nedir, çünkü hem alçak hem de kanepenin önüne yerleştirilmeleri amaçlanmış mı? Cevap şekildedir, kokteyller dikdörtgen şeklindeyken kahve için tasarlananlar yuvarlak veya oval şekillidir. Verdiği hizmet her ikisi için de aynı olduğundan, herhangi bir şeyi seçmede herhangi bir avantaj ya da dezavantaj yoktur.orta-sehpa-modelleri

Sadece oturma odanızın dekoruna uyan bir şey mi istiyorsunuz , göz alıcı bir şey mi var, ekstra depolama alanına mı ihtiyacınız var yoksa üzerine koyduğunuz kahvenizin tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? Ev dekorunuz ne kadar farklı olursa olsun, herkesin zevklerine mükemmel şekilde uyan bir kahve sehpası vardır. On iki modern, fonksiyonel ve göz alıcı kahve sehpası seçeneklerine bakın ve size en uygun olanı seçin.

ahsap-camli-sehpa-modeli bronz-kare-orta-sehpa
dekoratif-kare-ahsap-sehpa dogal-gorunumlu-oval-cam-orta-sehpa
orta-sehpa-fiyatlari modern-kare-salon-sehpa luks-dekoratif-sehpalar kahve-sehpa-modelleri

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular