Bizimle iletişime geçin

Bahçe Dekorasyonu

Yapay Çiçeklerle Yeşil Dünya Yaratın

Yayın Zamanı

Tarih

Yapay Çiçeklerle Yeşil Dünya Yaratın

Çiçek ve yeşili sevenler ama bakımlarını yapamayanlar için evlerine,ofislerine,iş yerlerine yapay ama görüntü olarak gerçeğini aratmayan görüntüler elde edin. Hayatınıza keyif katmak için Kendinize yeşil bir dünya yaratın mutluluğunuzu sürekli kılın yeşil bir doğayı yeşertmek istediğiniz her yerde kulacağınız yapay çiçekler için size bazı çiçek,ağaç ve diğer yapay yeşillik dünyasını dekorasyonlarınızda kullanmanız için sunuyoruz.

Yapay çiçekler yıkanabilir sudan etkilenmez. Yapay çiçekler aslında görselliği arttırmak için çok kullanışlı bi aksesuar olarakta düşünebilirsiniz. gerçek gibi duran canlı çiçekten ayrılmayacak kadar ayrıntılı tasarlanan yapay çiçekleri bir çok yapı markette bulabilirsiniz.

 

 

Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahçe Dekorasyonu

Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı

Suni çim, Amerika’da icat edildiği 1960’lardan beri var olmuştur. Bugüne kadar çok geliştirildi suni çim muhteşem bir şekilde evrildi . Halkın kolektif aklındaki bu ürün, özellikle 80’li ve 90’lı yıllardaki spor alanlarında kullanımı nedeniyle kötü bir şöhrete sahiptir, çünkü zayıf kalitesi ve sertliği birçok aşınmaya ve muhtemelen ciddi yaralanmalara yol açmıştır. doğal çim FIFA ve UEFA tarafından yasaklandı.

Suni çim Fakat tüm bunlar FIFA’nın belirli durumlarda tavsiye etmesine kadar – geçmişten günümüze kadar – ve 2006’dan bu yana yüksek bir kaliteye ulaşmıştır, çünkü imkansız olmasa da, imkansız olsa da, doğal olanı yapaylıktan ayırt etmek zordur. Her zaman olduğu gibi, her şeyde olduğu gibi, doğal çimlerdeki kullanımlara göre farklı türleri vardır.

Yapay Çim Seçimi Ve Özellikleri Nasıl Olmalıdır.

Natural suni çimin minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:
Parlamaması gerekiyor, plastik gibi görünmemesi, doğal görünmesi gerekiyor.
Çimlere basıldıktan sonra, dikey pozisyonda düzelmesi gerekiyor.Yumuşak dokunuş, üzerine basarken rahat hissetmeniz gerekir, bu acı vermemeli basarken gürültü olmaması, iyi bir kalite göstergesi olacaktır.
Bu gereksinimleri karşılayan suni bir çim bulduğumuzda, ürün garantisi, dış mekan kullanımları için çok önemli olan soğuk, ısı, su, güneş ışınları , vb. Gibi diğer şeyleri değerlendirmek zorundayız. Tüm bunları karşılayanı aradık. Ürünün garanti süreside kalitesini işaret eder.

bahce-cim modelleri bahçe yapay çim seçimi balkon için yapay çim suni çim fiyatları
teras çim modelleri
balkon suni çimleri balkon suni çim modelleri bahçe çimleri suni yapay suni çim bahçe yapay bahçim modelleri teras çim suni

Okumaya devam et

Bahçe Dekorasyonu

Dış Mekan Davet Masası Düzenleme Fikirleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Yaz aylarında dış mekanlarda gerçekleştirilen düğün, nişan davetleri yemekli olursa maliyetli fakat eğlenceli ve daha güzel geçer. Kendinize ait bir dış mekanınızda kendi dostlarınız için bir eğlence ve kaynaşma gecesi planlıyorsanız Doğru yere sahip olduğunuzda, arka bahçenizde , terasta, çatıda veya başka bir ortamda olsun, kendinizi rahat hissetmeniz ve masanızın güzel görünmesi gerekiyor. Hazırlayacağınız masaların dekoratif dikkat çekici ve görsel olarak iyi dekore edilmesi gerekir. Eğer çok fazla ilham gelmiyorsa, vereceğimiz fikirlerin bazılarını ödünç alabilirsiniz.

Dış Mekan Davet Masası Düzenleme Fikirleri

Şeffaf akrilik sandalyelerin kullanımını çok modern dekoratif ilham verici buluyoruz . Bu masa tasarımı göz önüne alındığında, genel parlak ve çok dekoratif bir dekora katkıda bulunurlar.

çiçeklerle dış mekan davet masası süsleme

Masayı süslemek için çiçek mutlaka kullanın. Çok sayıda güzel ve renkli çiçek mevcut olduğunda, dış mekan ambiyansını tamamlayan dikkat çekici bir unsur olacaktır.

şemsiyeli dış mekan masa süsleme fikirleri

Süslemek için şemsiye kullanmak gerçekten yaratıcı bir fikirdir. Bunlar açık bir ortam için mükemmeldir. Masanın merkezinde tekrarlanan açık renklere sahip, zarif ve büyüleyiciler.

dış mekan masa süsleme fikirleri

Eğer sıradan bir davet ise, yaratıcı olabilirsiniz. Örneğin, farklı tipteki sandalyeleri karıştırıp eşleştirin ve bunları taze çiçekler veya meyveler ve sebzelerle süsleyebileceğiniz basit bir masa etrafında düzenleyin.

Okumaya devam et

Bahçe Dekorasyonu

Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Eski tuğlalar veya yeni satın alacağınız farklı tuğla modelleri ile bahçenizi nasıl dekoratif süsleyebileceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, verdiğimiz tuğlalar ile bahçe süsleme fikirlerini çok beğeneceksiniz. Bahçeniz için ilğinç süsleme fikirleri çıkarabilirsiniz.
Bunu mümkün olan en iyi şekilde nasıl yapacağınıza dair güzel fikirler sunuyoruz. Bundan sonra tuğlalar ile bahçenizi dekoratif bir şekilde süsleme fikirlerine göz atmanız gerekmektedir. Ayrıca, eski ve kullanılmamış tuğlaları ve artık ihtiyacınız olmayan bazı dekoratif elemanları da toplamanız gerekiyor. Başka bir fikir, tuğla bahçesine bazı çiçek dikmek. Bahçe dekorunuz için eski tuğlaları bu şekilde kullanabilirsiniz; Bahçe süslemeniz için eski tuğlaları kullanabilirsiniz. Bu eşsiz bir fikir.

Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri Tuğlalar ile Bahçe Süsleme Fikirleri

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular