Pazartesi , Eylül 22 2014
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Modern Yatak Odası Ve Yatak Örtü Modelleri

Modern Yatak Odası Ve Yatak Örtü Modelleri

Bir yatak odasının görsel güzelliğini ve şıklığını arttıran şüphesiz yatağın üstündeki yatak örtüsü duvarların renk desen ve odada kullanılan aksesuarların seçimidir. Yatak odalarınız için farklı yatak örtüsü modelleri modern duvar renk desenleri değişik aksesuarlardan oluşan yatak odası dekore modellerini, yatak odalarınıza çok hoş ve değişik atmosfer katmanıza yardımcı olacak fikirleri sunuyorum.
Sade ve hoş duran mavi tonların kullanıldığı ve duvar kağıt desenleriyle yatak örtüsü ve yastık desenlerin bibbirini tamamlaması odaya ayrı bir hava katmış.
Yatak odasında pembe tonu sevenler için çok hoş bir dekorsyon pempe desenli duvar kağıt seçimi ve pembe çiçek desenli yatak örtüsü çok şık durmuş.
Duvar kağıt desenin aynısı yatak örtüsünde kullanılmış yatak ve duvar bibiriyle bütünlenmiş ayaklı abajurla odanın bütünlüğü tamamlanmış.
Siyah rengin ağırlığı yatak odasına yansıtılmış bir yatak odası dekorasyonu
Modern çok hoş bir yatak örtüsü odanın bütün görselliğini yakalamış

3.050 Kişi inceledi

Konuya Yorum Yazmak İstermisiniz?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*


3 − = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.