Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Modern Oturma Odası Alanı Dekore Etme Fikirleri

Modern Oturma Odası Alanı Dekore Etme Fikirleri

/
73 İnceleme

Modern bir oturma odası, rahat bir oturma alanından resmi bir yaşam alanına kadar çok farklı amaçları yerine getirebilir. Oturma odasının görünümünü değiştirmeyi düşündüğünüzde, alanın hangi amacı tasvir edeceğini düşünün. Alanın ne ifade edileceğini belirledikten sonra, hangi mobilyanın bölgeye en uygun olduğunu düşünmenin zamanı geldi.

Rahat bir kanepe ve sehpa gibi bir kaç aksesuar daima dekorun bir parçası olmalıdır. Bunlara karar verdikten sonra, yaşam alanını kendinize ve kişiliğinizi kişiselleştirecek birkaç kişiselleştirilmiş dekor bölümünü seçin. Oturma alanınızın görünümünü değiştirmeye çalışmak isteyen bazı modern oturma odası fikirleri size ilham kaynağı olması adına hazırladık.

TV alanını odak noktası olarak seçtiğinizde, odanızın büyüklüğüne göre bir ünite yerleştirin. Bu, doğrudan TV alanına odaklanmanızı sağlar. Salonunuz için odak noktası oluştururken tam olarak istediğiniz şey budur.

Renk, oturma odanızın dekoruyla birlikte anlatmaya çalıştığınız şeyi ortaya çıkarabilir. Zaten sahip olduğunuz ürünleri modernleştirmek için farklı renk unsurları eklemek istersiniz. Kırmızı gibi canlı bir renk kullanmanızı öneririz. Canlı olduğu halde oturma odasının dekoruna eklemek için mükemmel bir renk olan Kırmızı, halihazırda devam ettirebileceğiniz diğer bir çok renklerle çok iyi uyum sağlıyor.

Oturma odanız büyük ve çok sayıda farklı kanepeye sahip olacağına neden daha geniş bir köşe takımı olmasın. Bu modern düzenin arkasındaki fikir, birden fazla insanı barındıracak bir oturma alanı yaratmaktır ancak aynı zamanda rahat ve açık bir hisse sahiptir. Aynı renk düzenine sahip kanepeler ekleyerek bir adım daha ileri götürün, odayı daha modern ve dikkat çekici kılacaktır.

Modernlik, mutlaka, bir kaç şık mobilya anlamına gelmez; bu, şık ama göz alıcı bir mekân yaratmak demektir. Buda odaya uyumlu mobilya seçmek ve odanın yapısına uygun yerleştirmekle gerçekleştirilebilir.

Birden fazla ışık fikstürleri, bir odayı basit bir şekilde modernize etmek için mükemmel bir yoldur. Halihazırda bir odada bulunan aydınlatmayı değiştirerek şu an sahip olduğunuz dekoru yükselten çağdaş bir mekan yaratabilirsiniz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana iç konteyner altbilgi metni olduğunu
Yandex.Metrica