Bizimle iletişime geçin

Dekorasyon Fikirleri

Koltukların Kumaşını Mı? Yoksa Koltuğu Mu Değiştirelim

Yayın Zamanı

Tarih

Koltukların Kumaşını Mı? Yoksa Koltuğu Mu Değiştirelim

Koltuklarınızın eskimiş kumaşlarını yenilemek mi daha avantajlı yoksa yeni koltuk mu almak daha avantajlı bu konu hakkında size fikir vermek istiyorum.Koltuğunuz sizin için önemi varsa rahatlığını ve modelini beğeniyorsanız eski koltuğunuzu seviyorsanız. Kumaşını yenilemek seçeceğiniz kumaşın kalitesine göre kaplatma fiyatları değişmektedir. Ortalama bir koltuğa 25 ve 30 metre kumaş gitmektedir. Çok yüksek maliyetli bir kumaş tercih etmez iseniz koltuğunuzun süngerlerin de deforme var ve yenileme gerekiyor ise 2200 ile 2700 tl size koltuk kumaş yenileme maliyet çıkaracaktır. Bu maliyet koltuk döşeme atölyeleri taksit yapamadığı için sizin bütçenize peşin yansıyacaktır. Fakat yeni bir koltuk almanın maliyeti nedir.

Koltuk Fiyatları

Piyasada 3500 tl den 5000 tl ye kadar orta maliyetli koltuk fiyatları bulunmakta daha yüksek fiyatlı koltuk modelleri de bulunmakta, yeni koltuk almanız koltuk firmalarının taksit imkanı sunmalarından dolayı bütçenize taksitli olarak yansıyabilir. Şunu bilmeniz gerekir ki 2500 tl maliyetli yeni bir koltuk almanız eski yaptıracağınız koltuğun kumaşı,süngeri ve işçiliği kadar iyi olmayabilir. Bir koltukta makiyeti yükselten en önemli etkenler kumaş,sünger ve iskelettir. Fiyatı çok yüksek bir koltuk takımı kaliteli olduğu anlamınada gelmez, eğer yeni bir koltuk almaya karar verdiyseniz seçeceğiniz firmanın koltuk kalitesini inceleyin. Verdiği garanti süresini göz önünde bulundurun ve kararınızı ondan sonra verin fikir bizden karar sizden başarılı bir tercih yapmanız dileği ile hoşça kalın.

koltuk-doseme-fiyatlari

Advertisement
2 Yorumlar

2 Comments

  1. Ceylan

    19/06/2016 at 03:15

    Koltuklarımın kumaşlarını değiştirmek istiyorum. Ama karar veremiyorum yenimi alayım yoksa kumaşlarını mı yenileyim yeni koltukların modellerine bakıyorum. Hiç beğendiğim model yok eski koltuklarımın modeli daha çok içime siniyor yeni bir koltuk modeli bulamazsam kumaşlarını yenileyeceğim gibi geliyor.

  2. Dilara

    10/07/2016 at 01:29

    Ben dekorasyonlarımda klasik tarzı çok seviyorum kumaşları eskiyen klasik koltuklarımın kumaşlarını ve süngerlerini yeniledim. 3.500 tl ye mal oldu piyasada aynı ayar klasik koltuklar için 7.500 tl fiyat veriyorlar koltuğumu sevdiğim için yaptırdım baya kar ettiğimi düşünüyorum.

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daire Dekorasyonları

Yaşam Alanlarınızı Canlı Renklerle Güzelleştirin

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Yaşam Alanlarınızı Canlı Renklerle Güzelleştirin

Yaşam alanlarınızı canlı renklerle daha güzel görünümlere kavuşturun renkler dekorasyonun görselliğini arttıran en önemli etkenlerindendir. Şimdilerde dekorasyon stilleri renklerle daha şık ve dikkat çekici görünüyor. Eski alışılmış renkler dekorasyonlarda daha canlı renklere yerini bırakıyor. Canlı renklere örnek verecek olursan en çok tercih edilen renk tonları, fuşya,sarı,yeşil,turuncu,pembe,mor ve lila gibi bir çok renk tonları dekorasyonlarda kullanılmaktadır.


Renkli Koridor Kapıları

Koridorlarınıza açılan kapılarınızı çok canlı renklerle boyamaya nedersiniz? Sizde aşağıdaki görsellerden esinlenerek evinizin koridorlarına açılan kapılarının renga renk olmasının nasıl duracağını hayal edin.


Oturma Odalarında Canlı Renk Kullanımları

Oturma odalarınızda canlı renk kullanımı nasıl olur. Renkleri nasıl kullanacaksınız.Canlı renkleri koltuk üzerinideki kırlentlerde veya farklı aksesuarlarınızda canlı renk tonlarını ortama dikkat çekicilik katması adına kullanabilirsiniz. Aşıdaki görsellerden oturma odanızda renk kombinasyon fikirlerinden esinlenin…

Okumaya devam et

Aydınlatma

İlginç Dekoratif Salon Avize Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

İlginç Dekoratif Salon Avize Modelleri

Yaşam alanlarının aydınlatma aksesuarlarından olan avizeler, her alana farklı kullanım tarzlarıyla yaşam alanlarımızı aydınlatırlar, bu konumuzda dekoratif görünümleriyle salon ve misafir odanıza aydınlatmanın yanı sıra görünümleriyle dikkat çekecek modern,dekoratif,vintage,ilgi çekici salon avize modellerini sizin için araştırdık. Şimdilerde metal ve led ışıklı avize tarzlarının çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Farklı tasarım modelleri ilginç geometrik ve simetrik görünümleri salonlarınıza ve misafir odanıza ilgi çekicilik katacak, avize modelinizde bir yenilik arıyorsanız. Metal aksanlı salon avize modellerine hazırladığımız galeriden göz atın.

 

Okumaya devam et

Dekorasyon Fikirleri

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yatak odalarının görselliğini arttıran en önemli tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri farklı kumaş yapıları ve desenleriyle yataklarınızın görünümüne şıklık getirdiği gibi yatak odanızında havasını değiştirmekte Bu konumuzda sizin için hanımların bildiği bir marka olan Madame Coco’nun farklı dokunuş hissi veren dikkat çeken nakış işlemeleriyle Matte Saten yatak örtülerini sizin için araştırdık.

Renk renk desenleriyle yatak odalarınızda sadeliğin ve tarzın görsel ambiyansını yaratacak. Evinizin havasını değiştirecek nude renklerde çok amaçlı örtüler tam size göre! Yatak örtülerinin dokuma ve örme seçenekleriyle ister nostaljik bir tarz yaratın isterseniz kadife ve dantelli yatak örtüleriyle kendinizi şımartın.Renkli bir yatak odası istiyorsanız Madame Coco’nun renkli yatak örtülerinden birini seçmekle başlayın. Hazırladığımız galeriden Madame Coco’nun saten yatak örtüsü modellerini inceleyin.

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular