Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

İkea Yeni Çocuk Odası Ranza Modelleri Ve Fiyatları

Yayın Zamanı

Tarih

Küçük odalara sahip ebveyn’lerin tercih ettiği yatak modelleri arasında ilk sırada yer alan ranzalar, hem yer açısından hemde fonksiyonel kullanım sağlaması açısından kullanışlıdır. Gençler için odaları, özel alanlarının merkezindedir. IKEA’nın 8-12 yaş grubunu düşünerek tasarladığı özgün ve yaratıcı mobilyalarla çocuğunuza kendi tarzını yansıtabileceği işlevsel bir oda yaratın.

İkea Çocuk Odası Ranza Modelleri

Çalışma masasını, şifonyerini hatta gardırobu bile aynı ranza üzerinde, olan bir çok model yer açısından ve fonksiyonel kullanım açısından çocuğunuzun odasının dağınık görünümünü ortadan kaldıracaktır. Rahat kullanışlı ve üst tarafta yatan çocuğunuz için tüm güvenlik önlemleri düşünülmüş “İkea ranza modelleri” ferforje ve doğal ahşap,mdf’den üretilmiş birçok ranza modelini bulmanız mümkün 2017 sezonu ikea çocuk odası ranza modellerini 650 tl den 2166 tl arasında mağazalarından sahip olabilirsiniz. Hazırladığımız galeriden ranza modellerine göz atabilirsiniz.

İkea Ranza Modelleri Resim Galerisi

ikea ranza modelleri ikea çocuk ranzaları ikea ahşap ranza ikea çocuk odası ranza ikea ranza fiyatlar ikea ranza resimleri ikea metal ranza ikea fonksiyonel ranza ikea ikili ranza

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Popüler Konular