Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları

Bu konumuzda alışılmışın dışında farklı tavan modelini sizlere sunuyorum  Dekorasyonlarda artık tasarımcılar alışılmışın dışına çıkarak farklı ve modern iç dekorasyon stilleri tasarlıyorlar İşte size farklı tavan modelleri doğadan esinlenerek tasarlanmış rahatlatıcı bir duygu farklı bir dekorasyon stili istiyorsan mükemmel bir çözüm, gök mavisi tavan dekoru ile yaşam alanınızı alışılmışın dışına taşıyarak harika doğal ortama dönüştürebilirsin.

Bulut Görünümlü Tavan

Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları Bu yeni tavan dekorasyonu için, gök mavisi renk kullanılmış aralara dokundurulan beyazlarla bulut havası katılarak bir gökyüzünü andıran tavana dönüştürülmüş gökyüzüne benzer tavana bakmak size doğanın içinde hissi verebilir. Şimdi farklı ilgi çekici gökyüzü tarzı tavan dekorasyonlarını görelim.

Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları 1 Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları 2 Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları 3 Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları 4 Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları 5 Gökyüzünü Andıran Tavan Dekorasyonları 6