Bizimle iletişime geçin

Daire Dekorasyonları

Evinizi Güzelleştirmek Adına Fikirler

Yayın Zamanı

Tarih

Evinin görünümünü geliştirmek dekorasyonunu yenilemek evine farklılık katmak isteyen, ancak nereden başlayacağı konusunda hiçbir fikri olamayanlar için farklı fikirler üretmek adına size bu konumda yardımcı olamaya çalışacağım? Eğer içinizde bir korku varsa ve zor geliyorsa hiç başlamayın ama kendinize güveniyorsanız benimle gelin başlıyoruz. Ev tasarımı insanların düşündüğünden çok daha kolaydır, korkuya  gerek yok. Kolay bir ev dekoru için tavsiyelerimden yaralanın.

Güzel Dekorasyon Fikirleri

Evde yaşayan her kez bu konuda fikir vermelidir. Kendi odasının dekorasyonu hakkında fikir üretmelidir.Herkes bir oda tasarlarken bir ruh hali oluşturmalıdır. Farklı odalarda farklı bir ruh hali gerektirir, bu nedenle tasarımda önce bunu dikkate almalısınız. İsterseniz odanız için ufak bir araştırma yaparak moda renkler hakkında fikirler edinin odanızın rengini değiştirmeyle işe başlayın sıcak renkler ve desenleri deneyin. Odanıza güzel sanatsal şeyler ekleyin. Sanat kokan eşyalar aksesuarlar odanın büyük odak noktası olabilir.

İç dekorasyonda odanızın duvarına iyi bir tablo seçimi ile başlamak harika bir yoldur. Karıştırma dokular ve desenler bir odaya görsel ve dokunsal ilgi ekleyebilir. Desen ve dokular özellikle cam ya da ahşap gibi pürüzsüz yüzeylerde kullanabilirsiniz, odaya büyük vurgu kazandırabilirsiniz. Daha güncel tasarımlar için, doku ve desen kullanılmalıdır. Işık bir odanın görünümünü için çok önemlidir. Eğer bir odada duvar tablosu asmayı düşünüyorsanız, en iyi etkiyi elde etmek için göz seviyesinde asmak son derece önemlidir. Düşüncesiz aşılan tablo odanızda hassas dengeyi ve görselliği bozabilir, ve hatta odanın küçük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel bir çok iç dekorasyon hakkında söylenecek anlatılacak o kadar çok püf noktası var ki, sadece bu konumda hepsini anlatmak mümkün değil eğer kendinizi güveniyorsanız iç dekorasyonda benim anlattıklarımın yanına kendi fikirleriniz ve diğer araştırmalarınızı ve aşağıda verdiğim görsel dekorasyon fikirlerinden esinlenerek iç dekorasyonunuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Güzel ev iç dekorasyon Stilleri

Bu Konular İlginizi Çeker Mi ? lettogrand-yatakbasi
10 Yorumlar

10 Comments

 1. Meltem

  21/08/2017 at 17:49

  Ev dekorasyonunu güzelleştirmek yaşam alanlarına yenilik katmak insana evini daha çok sevdiriyor. Yaz mevsiminden sonra eve tıkılmak insanı sıkıyor ama evin içinde bir yenilik yapmak kış aylarında evde oturmanın keyfini arttırıyor. Bilginiz ve fikirleriniz için teşekkür ederim faydalı oldu.

 2. Gökhan

  22/08/2017 at 17:08

  Ev dekorasyonu hakkında verdiğiniz fikirler gerçekten çok faydalı teşekkür ederim.

 3. Ayşegül

  24/08/2017 at 13:11

  Ev dekorasyonunu güzelleştirmek dekorasyona yenilik katmak gerçekten evde yaşamanın keyfini arttıran en büyük etkenlerden birisi eğer evinizden sıkıldıysanız evin dekorasyonunu yenilemenizde fayda var.

 4. Nelda

  27/08/2017 at 01:36

  Ev güzelleştirmek dekorasyonu yenilemek oldukça zor ve masraflı olsada evinizi yeniledikten sonraki evinizi bir başka seviyorsunuz yenilik her zaman iyidir.

 5. Ceyhun

  29/08/2017 at 05:39

  Ev dekorasyonu gerçekten masraflı ve zor bir iş bir kaç kere bu işe girdim fakat evide dekore etmek ve dekorasyondan sonraki evi görmekte ayrı bir keyif ev güzelleştirmek için verdiğiniz fikirler faydalı teşekkürler iyi çalışmalar

 6. Aylin

  25/10/2017 at 14:46

  Ev dekorasyonu için farklı değişik fikirler teşekkürler

 7. Melehat

  13/03/2018 at 06:53

  Ev dekorasyonu hakkında güzel ve faydalı fikirler vermişsiniz teşekkür ederiz.

 8. Şenay

  10/10/2018 at 03:19

  Ev dekorasyonu hakkında verdiğiniz fikirler güzel dekorasyon örneklerini beğendim teşekkürler

 9. Talya

  15/12/2018 at 13:01

  Ev güzelleştirme verdiğiniz fikirler çok güzel teşekkür ederim

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Popüler Konular