Konu Sayısı: 1460 Tarih: 19 Mart 2019

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Doğtaş Oturma Grupları‘nda 70’e yakın model seçeneği vardır. Oturma modellerine her yıl, 10’a yakın yeni modelle senenin trendlerine uygun olarak zenginleştirmektedir.
Doğtaş Müşterileri seçtiği oturma grubu için yüzü aşkın kumaş çeşidinden binlerce kumaş kombinasyonu tasarlayabilmekte; dahası, kumaş dizayn programıyla bu kombinasyonu mağazada anında görebilmektedir.
Doğtaş, mobilya sektöründe tüketiciye fayda sağlayacak birçok ilke imza atmış
Nano Teknolojisi sayesinde üretilen üstün nitelikli antibakteriyel kumaşlar, 3 yılı aşkın süredir birçok Doğtaş modelinde kullanılmakta ve büyük beğeni toplamaktadır.
Oturma Gruplarında yine bir ilk olan visko süngerli modeller ve kaz tüyüyle üretilen alternatifler birer devrim niteliği taşımaktadır.
Koleksiyonlarındaki birçok sürpriz ürün müşteri beğenisi kazanmıştır.
Doğtaş Mobilya, belirli bir hedef kitleyi gözetmek yerine her bütçeye ve her beğeniye uygun ürünler tasarlamaktadır.
Doğtaş ürünlerinde modern ve çağdaş bir tasarım anlayışı ile sizlere sunmaktadır.

dogtas-fantastic-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-allora-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-arte-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-felicia-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-innovia-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-libera-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-paco-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri dogtas-vision-salon-takimi doğtaş mobilya koltuk takımı modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Nilüfer dedi ki:

    Doğtaş mobilyadan daha önce koltuk takımı aldım ve kullandım çok memnun kaldım yaklaşık 4 senedir kullanıyorum bu sene Doğtaş mobilyadan koltuk takımı almayı düşünüyorum en çok beğendiğim çiçek desenli olan koltuklar hayalimdeki çiçekli koltuk modelini doğtaş mobilyada bulursam alacağım.