Contry dekorasyon fikirleri

Country tarzı iç mekan tasarımı , rahat ve sıcak bir yatak odası, basit ve rahat yazlık tarzı. Çok çeşitli kültürel farklı country tarzı tasarımlar çeşitli ülkelere uygun stil ve özelliklerde ev dekorasyon modellerini aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz. Country tarzı Fransız, İngiliz, Amerikan, İtalyan veya Toskana, ülkelerinin modern contry dekorasyon tarzları.
country-dekorasyon-modeli Contry Tarzı Mekan Dekorasyonları 1 country-stili-koltuk-modeli Her tür country tarzı içeriği kullanılan kültürünün karakteristik özelliklerini almış İngilizce tarzı rahat ve konforlu görünüyor. Birçok çiçek desenlerinin yanı sıra, çizgiler, ekoseler, ve ginghams içermektedir.
country-eskitme-yemek-odasi Fransız country tarzı , koyu mor, lavanta, sarı, gök mavisi, derin ve parlak renkler ile karakterize edilmiş. Renkler, çiçek ile bezenmiş. Mobilyalar, sağlam ve şık durmuş.
country-mutfak-dekorasyonu İtalyan country tarzı Toskana olarak da bilinen, sıcak ve rustik. Hardal sarısı, pişmiş toprak, altın sarısı ve yeşil gibi renkler içermektedir. Doğal taş döşenmiş duvarlar. Ahşap parçalı ve dokulu duvarlar ve rustik hissi verilmiş. Tavanlara doğal ahşaptan yapılmış tavan dekoru şık durmuş.
country-stili-mutfak-modeli