Bizimle iletişime geçin

Bebek Odası

Bellona Mobilya Bebek Karyolla Setleri

Yayın Zamanı

Tarih

Bellonanın yüzlece tasarladığı mobilya çeşitinin arasında bebekleride unutmamış,bebek odaları için çok farklı modern ve şık bebek odası karyola setleri,bebek koltukları,fonksiyonel bebek kanepelerini sizin için inceledim.Bebek odası dekorasyonu için araştırma yapıyorsanız.Size farklı fikirler sunacak Bellona Mobilya Bebek ürün gruplarını inceleyin. Diğer ürün gruplarını ve fiyatlarını Bellona Mobilyanın resmi sitesinden bellona.com.tr web adresinden inceleyebilirsiniz.Sizin için seçtiklerimi aşağıdan inceleyiniz.

 

 

 

 

Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek Odası

Modern Bebek Odası Dekorasyon Ve Mobilya Fikirleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Modern Bebek Odası Dekorasyon Ve Mobilya Fikirleri

Bebeğin gelişi yaklaştıkça bebek odası dekorasyonu mobilya seçimi renk seçimi her şeyi hazırlayın eğlenceli ve heyecan verici bir iş, özellikle de bu küçük ailenizin ilk bebeği ise. Her ebeveyn küçük meleğini beklemek konusunda hevesli ve heyecanlı olur. Bu yüzden bebeğinizin odasını olabildiğince iyi dekore etmek için çok çaba ve araştırma zamanı harcayacaksınız.

Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Bir bebek odası her zaman bebek için rahat olmalı, istisnai bir depolama alanı, ayrıca ebeveynler için hayatı kolaylaştıran çeşitli benzersiz özelliklere sahip olmalıdır. İyi bir bebek odası, bebeklik döneminde bebeklerine yardımcı olacak ve bebek mobilyalarının doğru seçimi ilk yıllarında çok önemlidir. Çok fazla bebek mobilyası var Bebek mobilyası seçerken , sadece güzel görünmelerini göz önünde bulundurmayın diğer faktörlerede dikkat edin, bebeğinizin yaşına uygun güvenlik faktörlerini de göz önünde bulundurmanız gerekir.
Ahşap beşikler, rattan salıncaklar veya açık renkli ahşap olmasına bebek oyuncaklarında çevre dostu malzemelerden yapılmış bebek mobilyalarını tercih etmeye özen gösterin. Bu tür mobilyalar bebeğiniz için, demir veya metalden yapılmış bebek mobilyalarından daha güvenli olacaktır. Bu konumuzda bebeğinizin odası için kesinlikle uygun olan modern ve şık bebek mobilyaları fikirlerini paylaşacağız, umarım ebeveynler bebeği için en iyi mobilya ve dekorasyon fikirleri almalarına yardımcı olur.

bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleribebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri bebek-odasi-dekorasyon-mobilya-fikirleri

Okumaya devam et

Bebek Odası

Çocuk Odası Duvarlarını Süslemek İçin Fikirler

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Çocuk Odası Duvarlarını Süslemek İçin Fikirler

Bir çocuk odasına çocuk odası hissi vermek söz konusu olduğunda duvarlarda çocuk kişiliğini yansıtan çizgi film karakterleri yapışkan çiçekler ve desenler kullanmak için bir çok seçenek bulmak mümkün. Çocuk odası duvarlarını yapışkan resimlerle veya resimli duvar kağıtlarını seçerken yaratıcı olun.


Odak noktası oluşturmak için düz gri bir duvar seçin. Çocuğunuzun seveceği eğlenceli ve neşeli tasarımlar için canlı duvar çıkartmaları kullanın gri renk ile uyumlu ve en canlı dikkat çekici renk sarıyı seçebilirsiniz.

Her çocuğun kendine özgü sevdiği şeyler vardır. Canlı renklerle 3D çerçeveleri oluşturun ve favori yumuşak oyuncaklar heykelcikler ile doldurun. Seveceği bir görünüm için oyuncaklar ile donatın.

Yaratıcı olun parlak renkler ile genç odası dekorlarını, 3 boyutlu bir yaklaşım için, duvarlara çarpıcı boyalı ahşap dallar heykeller giysi askılıkları gibi kullanılabilir. materyaller kullanın

Bir kız çocuğu odası için kırık beyaz bir duvar rengi seçin eski resim çerçevelerini sprey boya ile sarı,pembe,mavi veya kızınızın sevdiği renkleri seçerek çerçeveleri boyayın içlerine küçüklük resimlerini veya sevdiği resimleri koyun kitapları için dekoratif kitaplık raf sistemleri yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Bebek Odası

Meltem Bebek Odası Modelleri Ve Renkleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Bebek odasının dekorasyonu tasarlanırken,Yeni doğacak bebeğinizin görme duyusunun bir yaşına kadar tam anlamı ile gelişmeyeceğini aklınızda bulundurun. Yenidoğan bebek odası dekorasyonlarında, siyah ve beyaz renkteki objelerin yüksek kontrastı dikkatini daha çok çekecektir. Üçüncü ayına geldiğinde, bebeğinizin gözleri daha uzakta olan objeler dikkatini çekmeye başlayacaktır. Bebeğiniz dördüncü aya kadar renkli göremez. 30 cm’den uzakta olan hiçbir şeye odaklanamaz. Ancak ana renkleri görmeye başlar.

Bebeğin gördüklerini görmek için, gözlerinizi kısın ve odaya göz gezdirin. Siyah, beyaz, kırmızı gibi renkleri ayırt etmenin ne kadar kolay olduğunu, pastel renklerin nasıl soluklaştığını görün. Hatları net olan desenler de net olmayan desenlere göre daha kolay bir şekilde görülür. Aslında bebek odası dekorasyonu sizin beğenmenizin dışında bebeğinizin memnun kalacağı en güzel şey rahat bir uyku. Beşikler ona istediği konforu ve güveni verecek tarzlarda seçilmeli bu konuya önem veren firma ürünlerini tercih etmenizde fayda var.Bebeğinizin ilk aylarında ona sağlıklı, keyifli ve konforlu bir dinlenme sağlayacak.

Meltem bebek odası modellerini size fikir vermek adına araştırdık. Ürünlerine 7 yıl garanti veren ve bebeklere zarar vermeyen Antibakteriyel, antialarjen, antikanserojen boya ve ürün kalitesi tercihe eden Meltem bebek mobilyası Bebeğinizle büyüyen yataklar ile bebek odalarınıza estetik ve rahat bebek odası mobilyaları tasarlıyor. Meltem bebek odası yeni sezon ürünlerini hazırladığımız galeriden inceleyin.

meltem-bebek-odasi-modelleri bebek odasi-besikleri bebek-karyolasi bebek-odasi-mobilya-modelleri bebek-odasi-takimlari bebek-odasi-fiyatlari bebek-odasi-komidin-modelleri yeni-model-bebek-odasi-mobilyalari meltem-bebek-odasi-takimlari en-guzel-bebek-odasi sirin-bebek-odasi-mobilyalari cok-begenilen-bebek-odasi

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular