Bizimle iletişime geçin

Ev Tekstili

Bahariye Halı Pop Art Halı Koleksiyonu

Yayın Zamanı

Tarih

Bahariye Halı Pop Art Halı Koleksiyonu

Bahariye halının yeni koleksiyonu popart halı serisi çok şık değişik temalardan oluşmakta istanbuldan, Londrandan temalar  pul ve pusula resimleriyle renga renk dokunmuş  Bahariye markasının popart halı koleksiyonun buyrun inceleyin…

Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon Fikirleri

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yatak odalarının görselliğini arttıran en önemli tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri farklı kumaş yapıları ve desenleriyle yataklarınızın görünümüne şıklık getirdiği gibi yatak odanızında havasını değiştirmekte Bu konumuzda sizin için hanımların bildiği bir marka olan Madame Coco’nun farklı dokunuş hissi veren dikkat çeken nakış işlemeleriyle Matte Saten yatak örtülerini sizin için araştırdık.

Renk renk desenleriyle yatak odalarınızda sadeliğin ve tarzın görsel ambiyansını yaratacak. Evinizin havasını değiştirecek nude renklerde çok amaçlı örtüler tam size göre! Yatak örtülerinin dokuma ve örme seçenekleriyle ister nostaljik bir tarz yaratın isterseniz kadife ve dantelli yatak örtüleriyle kendinizi şımartın.Renkli bir yatak odası istiyorsanız Madame Coco’nun renkli yatak örtülerinden birini seçmekle başlayın. Hazırladığımız galeriden Madame Coco’nun saten yatak örtüsü modellerini inceleyin.

Okumaya devam et

Dekorasyon Fikirleri

Kış İçin Yatak Nevresimleri Ve Kumaş Türleri

Kış aylarında kullanılan yatak örtülerinin modelleri ve kumaş türlerini merak ediyorsanız konuyu okumaya devam edin.

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Kış İçin Yatak Nevresimleri Ve Kumaş Türleri

Nevresim renkleri ve desenleri iyi bir şekilde birleştirilmesi şartıyla, sıcak ve rahat bir etki yaratmada temel bir role sahiptir. Tüm ortamın görünümünü değiştirmek için “yatağın elbisesi” yatak örtüsü, yorgan veya nevresim modelini ve rengini değiştirin. Çift yüzlü kullanılabilen nevresim modelleri olasılıkları kullanım görüntüsünü iki katına çıkarır.

Nevresim yatak örtüsü seçerken tasarımların tonları ve bunların üstünde veya oda dekorasyon renklerinde olması zorunlu değildir. Zıt renk karışımları genellikle çok hoş etkiler yaratırlar: Örneğin, karanlık bir odaya sahip yatak odalarında (nötr tonlar, doğal tonlar) ve bunun tersi, farklı yüzeyler (duvar, mobilya, yatak örtüleri) arasında zıt renk tonları kullanılarak ortamın havası değiştirilebilir.
Yatak çarşaflarının kişisel zevkleri karşılaması önemliyse, ferahlık ile ilgili husus asla göz ardı edilmemelidir, her zaman doğal lifli , özellikle pamuklu (pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlar Özellikle, yastıklar bütünü zenginleştirir: temel renk şemasının ardından karıştırılmak üzere farklı boyutlarda ve kumaşlarla oynamaktır .
Çarşaf ve nevresim: Çarşaflar için hangi kumaş türleri seçilmeli

Pamuklu Kumaş: en yaygın olanıdır ve tüm çeşitlerinde mükemmel konfor sunar: Yumuşak yapıları ile hassas ciltler için ideal bir kumaş türüdür. İpek: % 100 saf olabilir, ayrıca pamuk, keten veya diğer kumaş türleride tercih edilebilir; parlak ve yumuşaktır. Kaygan olmayan ve daha az buruşan bir kumaş türüdür.

Saten Kumaş: Pürüzsüz bir kumaştır bu kumaşı pürüzsüz yapan, yumuşak bir kıvamla özel bir parlaklık ile karakterize edilen bir tür işleme (zırh). Orijinal olarak, satenler ipekten yapılmıştı, bugün rayon veya polyester gibi liflerde de saten kumaşlar üretilir. Ayrıca, parlak görünüme kavuşması için perdahlama denilen özel bir finişe tabi tutulması gereken pamuklu saten vardır.

Okumaya devam et

Dekorasyon Fikirleri

Kaşmir Halı Elit Koleksiyonu

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Kaşmir Halı Elit Koleksiyonu

Yaşam alanlarının en popüler zemin kaplama malzemelerinden biri olan halıların zengin renk desen ve doku özellikleri vardır. Bir çok firmanın kendine özgü desenleri ve kalite politikası vardır. Her odaya farklı desen ve renk seçenekleri bulunan halıları o kadar çok desen ve renk seçeneği var ki hangisini seçeceğini insan şaşırıyor.

Elit Halı Desenleri

Bu konumuzda Kaşmir halının Elit Koleksiyonu modellerini sizin için araştırdık. Özellikle klasik dekorasyonlarda zeminlerinize retro ve klasik tarzları yansıtacak farklı klasik desenlere sahip bir koleksiyon Elit koleksiyonundaki renk ve desenleri incelemek için galerimizi inceleyin.

Kaşmir Halı Satış Noktaları

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular